Проголосуйте за «Biblioteka Hub» — проект модернізації бібліотеки сімейного читання імені М. Лермонтова!

Цьогоріч Міська влада в місті Кивська міськдержадміністрація впроваджує програму «бюджету участі», яка надає можливість жителям міста пропонувати проекти, які будуть реалізовані адміністрацією наступного року. Загальний обсяг видатків на плановий рік, що планується спрямувати на реалізацію проектів становить 50 000 000 грн. Щоб проект був прийнятий до розгляду, за нього до 29 січня має проголосувати не менше 20 киян.

Один із пректів, за які триває голосування є «Biblioteka Hub» - вільний простір діяльності активних людей, епіцентр соціокультурних подій в мікрорайоні «Відрадний» Солом'янського району Києва.

Підтримайте проект — віддайте свій голос!

Йдеться про адаптацію громадської бібліотеки сімейного читання імені М. Лермонтова до сучасних потреб та вимог киян — створення сучасного інформаційного та культурно-просвітницького центру вільного доступу громади до інформації на різних носіях, переоснащення застарілої бібліотеки в сучасний інтелектуальний простір. 

Рішенням у питанні модернізації є зміцнення матеріально-технічної бази бібліотеки з метою створення сучасного дизайну приміщення для комфортного інтелектуального середовища, здатного залучати і виховувати нові покоління користувачів, реорганізація бібліотеки, створення нового бібліотечного простору, зонування, оснащення новою сучасною технікою і технологіями для поєднання традиційного бібліотечного обслуговування і сервісу електронної бібліотеки.

Ініціатори проекту хочуть бачити зали бібліотек, де будуть вчитися як школярі, так і пенсіонери, де будуть як книжки, так і сучасні медіа матеріали, де можна прочитати як паперову книгу, так і електронну.

Хочуть бачити повні читальні зали навіть влітку.

Хочуть, щоб в бібліотеці проходили різні культурні, мистецькі, освітні заходи та акції.

Проект базується на європейському та американському досвіді модернізації бібліотек. Серед прикладів: Бібліотека в місті Саммаміш, Вашингтон, США