Світлана Кас'яненко — біографія

Світлана Василівна Кас'яненко (народилася 2 грудня 1966) — дитяча письменниця, поет-пісняр, автор та виконавець, громадський діяч, член асоціації українських письменників художньої та соціальної літератури.

За свій мистецький шлях Світлана подарувала українцям  більше  сотні різножанрових пісенних творів значну частину з яких вона є як автором, так і  виконавцем. Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Валентина Михайлюка, та літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя- Левицького. 

В доробку письменниці лірика, гумор, дитячі твори, що майстерно переплітаються із гострими піснями для бійців, романсами, шансонами, піснями для малечі та для хорових колективів. З її легкого пера, світ побачили збірки поезій «Кришталевий подих», «Лавина», збірник сатири та гумору  «Сміхотерапія»; пісенна збірка «Нотний дощ», дитячі книги «На канікули в село», «Гарна господиня», музична вистава «Бджілка-трудівниця». Її поезії друкувалися в альманах: «Барвінковий цвіт», «Сучасний ренесанс», «Ну, що б здавалося слова», « Шал вітрів», «Мелодія трав», «Оберіг для бійця».,»Пам’ятаєш, брате?..», «Рідний мій Шевченків краю». 

Світлана член правління у «Спілці жінок» м. Києва, полковник у козацтві (КТО України), член всеукраїнської екологічної ліги та літературно-мистецького об’єднання «Янталка», активний  член Черкаського земляцтва «Шевченків край» у м. Києві, очільниця  мобільної концертної волонтерської групи «Вольниця», яка з травня 2014 року зробила 72 поїздки в зону АТО, та дала понад 200 концертів на передовій, аби підтримати бойовий дух нашим бійцям.
За активну громадянську позицію та творчість Світлана Кас’яненко нагороджена грамотами, подяками, медаллю Богуна, «орденом козацької слави 2-го ступеня» та кулоном «Народний герой».