Богдана Бартецька — автобіографія

Богдана Володимирівна Бартецька (народилася 08.03.1992 в місті Києві) — поетеса, пісняр, перекладач, філолог іноземних мов, починаюча співачка. Одружена.

Вірші почала писати ще в п'ятому класі. Вперше мої вірші були опубліковані в 2008 році в газеті «Клякса».

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет. За освітою філолог іноземних мов. Декілька років після закінчення унівеситету пропрацювала в школах Києва вчителем іноземних мов.

В кінці грудня 2015 року звільнилася з роботи, що дало мені змогу та час для творчої самореалізації.

У суспільстві позиціоную себе як поетеса, пісняр, перекладач, філолог, репетитор іноземних мов, співачка. Пишу вірші здебільшого українською мовою, інколи німецькою та англіською, рідко російською, займаюсь також літературними перекладами, які представлені у збірці. Перекладаю відомих поетів та свої вірші. В основному писала раніше про найпрекрасніше почуття — про кохання, тепер більше турбують філософські теми.

Публікуюсь у всеукраїнських збірках, альманахах, газетах та журналах, 40 моїх віршів стали чудовими романсами на музику композитора Валеріана Стратуци.

Перша поетична збірка під назвою «Моє серцебиття» була видана в грудні 2015 року. Перший тираж поетичної збірки було швидко та успішно продано, тому вже в травні 2016 року вийшов новий тираж цієї ж поетичної збірки.

Вже в лютому 2017 вийшла друком нова поетична книга під назвою «Промінння змін», в якій описані щирі емоції, почуття, розчарування, прагнення змінити світ та своє життя на краще, роздуми над його сенсом.

Цього ж місяця відбулася прем'єра дебютної пісні «Зірка» в моєму виконанні на мої ж вірші на музику Слави Котова на радіостанціях України. Зрозумівши, що хочу співати професійно, вирішила займатися академічним вокалом, щоб в майбутньому виконувати та записати студійно чудові романси на музику Валеріана Стратуци та на мої вірші. Маю для цього музичні дані — лірико-колоратурне сопрано, але музичної освіти не маю, тому зараз займаюсь цим питанням професійно.

В лютому 2017 року за моєї ініціативи вийшла в світ колективна збірка-альманах віршованих та прозових творів «Квіти кохання», в якій було опубліковано 38 авторів з різних куточків України. На даний час моя творчість — це втілення всіх моїх мрій. Вважаю, що кожна людина може сама творити свою долю та змінюаати життя на краще!

Мій ютюб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCX94ynSO01k22H2q_GsnUuw

Нещодавно була створена моя публічна сторінка на ФБ, де також можна ознайомитися з творчістю: http://fb.com/bartetska/

Обидві поетичні збірки Богдани Бартецької ви можете придбати, звернувшись до поетеси в соцмережах: ФБ: Богдана Бартецька; Instagram: bogdana_bartetska