Оксана Муха заспівала поезію Антонича і присвятила пісню Воїнам

 Напередодні Дня незалежності України – прем’єра патріотичного синглу у рамках культурно-мистецького проекту «Від Шевченка до Костенко»

«Листопад» - п’ятий сингл у проекті співачки Оксани Мухи та композитора Дмитра Кацала «Від Шевченка до Костенко», у якому піснями стають вірші найвідоміших українських поетів. Цього разу, напередодні Дня незалежності України, команда проекту презентує композицію на слова геніального українського поета Богдана-Ігоря Антонича. На музику «Листопад» поклав Дмитро Кацал. А виконала пісню у стилі блюз-рок Оксана Муха.

«Ой, не калина, не червона в лісі,
А людська кров, мов дощ, у голім полі,
І тільки небо, наче прапор, висить
Блакитне з сонцем золотим у колі».

Ці пронизливі та образні рядки Антонича стали приспівом потужного синглу «Листопад». «Я присвячую цю пісню Воїнам - тодішнім, теперішнім і прийдешнім, - каже співачка Оксана Муха. - Цьому віршу- 80 років, а він досі не втратив актуальності.Вірш - про війну і честь, про славу і смерть в ім'я життя… Для мене дуже дорого співати таку поезію! Слава вам, хлопці, захисники наші!».

Блюз-рок – новий стиль для Оксани Мухи. «Надривний та надемоційний спів – так я раніше не співала, - розповідає виконавиця. –Тож довелося пошукати у собі такий вокал. Коли вдалося - почула та побачила себе іншою. І такий музичний експеримент додав мені сил. Я зрозуміла: якщо пісня просить – і вокал піддається. Співпраця із Дмитром Кацалом – особлива: його музика завжди відгукується у мені. Дуже радію, що наш проект «Від Шевченка до Костенко» реалізовується – йдемо до альбому».

Послухати нову пісню Оксани Мухи «Листопад» можна тут:

Офіційне лірик-відео «Листопад»

https://soundcloud.com/oksana-mukha-1/oksana-mukha-listopad-1 (Аудіо)

https://fex.net/#!647631997592 (ефірна якість треку)

Довідка. Оксана Муха – українська співачка. У її репертуарі - твори від стародавньої української народної пісні і до сучасної авторської та експериментальної музики.З 2007 р. і по сьогодні Оксана Муха працює у творчому тандемі із композитором та продюсером Дмитром Кацалом (керівник легендарної капели «Дударик»).Так дебютує на професійних сценах та видає сольний CD «RE:SHETO» (2010 р.). В подальшому стає володаркою Гран-прі І міжнародного фестивалю ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її називають «українською Квіткою Цісик». Ініціює і видає перший CD пластових пісень «При Ватрі» - до 100-ліття Пласту (2012 р.). У cпівпраці із провідними українськими артистами реалізує проекти «Івасюк» та «Івасюк – перезавантаження» (2013 р.). У 2014 р. виходить знаковий сольний CD різдвяної музики «Колядки та щедрівки».Оксана Муха успішно виступає на провідних сценах України, Європи та Північної Америки. Постійно працює над створенням нових концертних програм та записом нових CD. За останній рік із успіхом презентувала в Україні три нові концертні програми: «Без пафосу», «Різдвяний Unplugged» і «Від Шевченка до Костенко».Мета Оксани Мухи проста і велика водночас - щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі.