Новорічна ілюстрована казка у віршах шукає видавця!

Уявіть собі дідуся. Звичайного такого дідуся: із пишною бородою, в домашніх капцях, в оточенні домашніх улюбленців. Кожного ранку він робить зарядку, чистить зуби і, як кожен із нас, має багато милих недоліків:  часом лінується, не проти поспати зайву годинку і дуже, дуже (ДУЖЕ!) довго збирається... Уявили?

Ось такий от він – наш Дід Мороз. І якби не його кохана Бабуся і улюблена Онучка - ще не відомо, чи отримали б діти по всьому світу свої законні подаруночки на Новий рік! Адже треба стільки всього зробити: оленів нагодувати, листи від дітей перечитати, списки подарунків скласти, все спакувати, до саней завантажити, помилки в адресах виправити ... Але не хвилюйтеся - у Бабусі Мороз все під контролем!

Це казка про сімейні цінності, про взаємну підтримку, про те, що не треба бути ідеальним, для того, щоб тебе любили. І не обов’язково бути чарівником, щоб творити дива. Адже ця сила – всередині кожного з нас.

«У свої 23 відчуваю себе маленькою дівчинкою, для якої найулюбленішим святом був, і залишається, Новий рік! Свято, оповите сімейним затишком, любов'ю, казками та новорічними дивами. – зізнається молода художниця Олена Дмитренко.-  Ілюстрації до казки Галини Теличук - це втілення моїх доросло-дитячих мрій та спогадів. Мої герої створені з любов'ю, з ретельним продумуванням деталей їхніх образів та емоцій. Сподіваюсь, читачі їх полюблять так само, як і я!» - говорить ілюстраторка.

«Це – найперша моя казка у віршах, яку я написала, коли синочку виповнилося лиш декілька місяців. Саме для нього та через нього в моєму серці народжуються всі рими та персонажі, - розповідає авторка Галина Теличук. - Дуже хотілося б, щоб мої вірші й ці прекрасні ілюстрації потрапили до рук інших мам та маленьких рученяток наших найголовніших читачів. Впевнена, вони, сповнені любові, доброго гумору та сімейного затишку, посядуть гідне місце в домашніх бібліотеках і серцях. Це – справжнє новорічне диво. І ми з Оленою дуже хочемо видати цей наш скарб, у якого є душа... Видавцю, відгукнися! Тобі сподобається – обіцяю!»

В доробку Галини Теличук уже є декілька збірок дитячих віршів українською, російською та англійською мовами, але всі вони поки існують лише в електронному вигляді. Творчий тандем дитячої письменниці та художниці дуже сподівається на те, що книжку вдасться видати. У творчих планах – зробити переклад казочки українською та англійською мовами.