Тетяна Безушко-Граб — автобіографія

Тетяна Безушко-Граб, народилась 21 квітня 1980 році. Навчалась у Ярмолинецькій школі №1. Закінчила Камянець-Подільський педагогічний університет з спеціальностей “Фізика та інформатика” та “Практичний психолог”. Працювала вчителем інформатики Ярмолинецького технологічного ліцею. Мама трьох діток — Настя (14 років), Владик (5 років) і Яринка (2 роки).

Писати розпочала ще у дитинстві — оповідання, поезія, казки, сторінки власного щоденника. Публікувалась у районній газеті “Вперед”, камянецькому “Студентському меридіані”, “Дунаєвецькому віснику”. Та лише коли пішла у третю декретну відпустку, змогла приділити улюбленій справі скільки часу, скільки того хотілось. А можливо з'явився новий життєвий досвід. Розпочала відвідувати поетичний клуб “Автограф”, спілкуватись із іншими поетами та ппрозаїками, що надихає на творчість. 

Кожного ранку, поснідавши, сідаю за новірічно-різдвяні оповідання, які надають мені гарного настрою на цілий день. Обов'язково ними ділюсь із друзями на “Фейсбуку”, щоб усі з нетерпінням чекали свят.