Адріана Бубновська — автобіографія

Адріана Бубновська — народилася і виросла у селі Чинадієво Закарпатської області – серед  лісів чарівних гір Карпати. Після закінчення сільської школи я поїхала до столиці вчитися на редактора.  У 2007 році закінчила Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ». Проживаю в Києві.

2012 рік був переломним у моєму житті.  У вирі складних випробувань долі, на свято Трійці почала малювати … маки. Мушу сказати, що до того я ніколи не малювала, і не навчалася в художній школі. Ось так несподівано простий олівець і аркуш стали мені опорою. Поступово з’явилися кольори, пробувала малювати картини, однак не могла собі дозволити витрачатися на полотна і фарби, тому довелося цей шлях припинити.

Аж якось невимовна туга за рідними горами і лісами привела мене до крамнички з продажу виробів з дерева, і я відчула, що це моя дорога. Так почала розписувати гребінці, сільнички і всіляке кухонне начиння)  

Я так і не вчилася ні в кого з професіоналів, не повторюю у своїй маленькій творчості чиїсь ідеї чи стиль. Малюю від серця, щиро, проте не канонічно.

Часто на моїх гребінцях оживає чарівний лелека Феофан, який, буває, дарує людям маляток. Багато в мене маків, різних квітів і чудернацьких пташисьок.