Готується до друку нова персоналізована книга-гра для малюків «Великодні пригоди» Галини Теличук

Погодьтесь, коли Весна запізнюється - це дуже неприємно! Адже скоро Великдень, та ні в кого немає весняного настрою!

«Ніхто не хоче пекти кекси та паски, їсти шоколадні цукерки, фарбувати яйця та прикрашати будинки! Та і крашанки ніде сховати – навкруги самі лише голі дерева: ні тобі кущів, ні пахучих трав, ні барвистих квітів!» - жаліються маленькі та гарненькі символи Великодня - Курчатко Фру-Фру та Кролик Бо зі сторінок книжки.

Але час ще є! У новій персоналізованій книзі-грі Галини ТЕЛИЧУК «Великодні пригоди» видавництва «Fairy Tale» вони разом із вашим малюком обов’язково знайдуть Весну і весело зустрінуть Великдень.

На вашу дитину, яка буде головним героєм цієї великодневої історії, чекає багато цікавих ігор у компанії веселунчиків Курчатка Фру-Фру та Кролика Бо та знайомство із Великоднем – великим родинним святом добра, тепла і злагоди.

Ілюстратор книги «Великодні пригоди» - молода талановита художниця Аліна ПИСНА.

«Працювати над цією книгою було великим задоволенням, - зізнається художниця, - адже дарувати дітям радість, мабуть, це найкраще, що ми можемо робити. При роботі над книгою дуже допомагали мої власні спогади з дитинства про світле свято Великодня, тепло родинного кола, традиційні обряди та ігри, і до того ж, весна – моя найулюбленіша пора року!»

«Мені хотілося створити світлу і теплу історію, яка б пахла пирогами, першоцвітом і маминими обіймами, - посміхається авторка Галина ТЕЛИЧУК. - Ця книга – саме така: можна годинами обійматися з малюком на дивані, читати, грати в ігри і розглядати ці неймовірні ілюстрації, створені у стилістиці вімельбухів, книг-картинок із великою кількістю деталей».

Книга доступна до передзамовлення вже зараз на сайті видавництва https://www.ft.co.ua/ трьома мовами: українською, російською та англійською. При замовленні до 10 березня доставка по Україні – безкоштовна.