Вийшла друком нова книга Лариси Денисенко

denisenko-nova-stara-baba-199x300«Нова стара баба» – саме під такою назвою вийшла друком нова книга письменниці Лариси Денисенко. До новинки увійшли дві повісті – «Нова стара баба» й «Забавки з плоті та крові». Книжка вийшла друком на початку грудня у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля».

Прихильникам творчості Лариси Денисенко повість «Забавки з плоті та крові» – вже знайома. Саме з нею письменниця дебютувала й здобула Гран-прі конкурсу «Коронація слова» у 2002 році. Щодо нового тексту, то «Нова стара баба»  – це захоплива повість про життя доброї, душевної жінки Варвари та її вірної подруги, «шебутної» Зойки. Читача потішить читання цього чудового твору, просякнутого не лише гумором та легкою іронією, а й життєвою мудрістю, ненав’язливими, нестандартними філософськими роздумами й висновками, колоритною, часто-густо «хуліганською» мовою персонажів.

«Забавки з плоті та крові» – це повість-карнавал, з кумедним перевдяганням та химерною «зміною статі», карнавал, який мимоволі дарує добру посмішку.  Дивакуватий чолов’яга Ерік (чи Еріка, бо він вбраний у жіночу сукню) і сліпа дівчина Міра — навіть із такої чудасійної формули письменниця обов’язково виведе хепі-енд.

Авторка передмови до книжки «Нова стара баба» літературний критик Тетяна Трофименко зазначила: «Старий» і «новий» тексти Лариси Денисенко під однією обкладинкою будуть цікаві і для тих, хто вже знайомий із творчістю письменниці, і для тих, хто лише відкриває її для себе. Невимушений гумор, легкий стиль і тонкий психологізм можуть задовольнити дуже різні читацькі смаки та зацікавити пошуком сенсу авторських «забавок»…»

http://ualit.org