«Книги-школярам». Розпочато збір книжок для шкільних бібліотек

ГО «Творча еліта України» розпочинає  збір книжок для шкільних бібліотек. Першими, відповідно до отриманих  звернень від зацікавлених осіб, будуть поповнені книгозбірні трьох шкіл (Волинська, Львівська і Чернігівська обл.).

Про те, в якій ситуації перебуває сьогодні у містах і селах більшість освітніх бібліотечних закладів, нема чого й говорити – краще зайти й переконатися на власні очі. Здебільшого, це книжки радянських часів, пошкоджені часом, вилучені зі шкільної програми. Нові надходження - рідкісні. А діти, особливо в селах, йдуть до бібліотекаря й просять щось почитати. Та й вчителі не можуть все купувати для уроків за власні кошти.

У кожного з нас вдома знайдеться дві-три книжечки, якими ми можемо поділитися зі школяриками освітніх закладів. Головне, щоб це були цікаві, в хорошому стані сучасні видання для дітей різного віку – від найменших до старшокласників.

Якщо книжок вдасться зібрати багато, то є ще безліч адрес, куди до початку нового навчального року буде також направлено зібрану літературу. Вітаються, як індивідуальні книжкові подарунки, так і колективні. Чому б, приміром, організаціям, установам не оголосити в себе день збору книжок і таким чином підтримати благодійний місячник «Книги – школярам»?! Добрі справи легко робити разом. Інформацію про учасників, помічників, однодумців буде розміщено на сайтах організації.

Сподіваємося на підтримку тих людей, які розуміють, що нам всім, нашій державі треба ростити освічене, ерудоване, інтелектуальне покоління. А книга в цьому – перший помічник.

Адреса «Нової Пошти»: Київ, проспект Перемоги, 20, відділення №70. Тетяна ЧЕРЕП-ПЕРОГАНИЧ (в телефонному режимі можемо дати безпосередньо адресу тієї школи, куди б ви самі хотіли направити книжки).

Для бажаючих перерахувати кошти на придбання нових книжок: картка Приватбанку 5168 7556 2576 7476

(з фінансовим звітом можна буде ознайомитися 1 вересня 2018 року на сайті ukrainka.org.ua).

Детальніша інформація за телефоном: 0975222031.