Під час Тижня київських письменників в українській Вікіпедії найвідоміша онлайн-енциклопедія поповнилася більш як 50 статтями.
Про результати заходу повідомив співзасновник Вікімедіа Україна та член громадської ради Київської організації Національної спілки письменників Юрій Пероганич на пресконференції в Укрінформі.
“На початку конкурсу були відсутні статті про близько 200 членів Спілки. Протягом конкурсу додано 55 статей: на чверть ми цю прогалину заповнили протягом тижня. Чотирнадцять учасників сумарно написали статей на 330 тисяч знаків, або 165 сторінок, якщо брати за текст однієї книжкової сторінки 2000 знаків”, – розповів він.
Вона завжди різна. Для когось Ірина Кравчук високопрофесійний фахівець з оцінювання, для когось доктор наук, для когось – письменниця, а ще комусь донька, сестра, кохана жінка, мама чи просто друг.
Відмінниця в усьому з дитинства без так званого «комплексу відмінниці». Навчатися, пізнавати, творити, ділитися – це життєвий процес. А не обов’язок. Обов’язок хіба що перед життям – любити його за кожен даний день безмірно.
Докладніше на новому сайті Еліта
ГО «Творча еліта України» розпочинає збір книжок для шкільних бібліотек. Першими, відповідно до отриманих звернень від зацікавлених осіб, будуть поповнені книгозбірні трьох шкіл (Волинська, Львівська і Чернігівська обл.).
Про те, в якій ситуації перебуває сьогодні у містах і селах більшість освітніх бібліотечних закладів, нема чого й говорити – краще зайти й переконатися на власні очі. Здебільшого, це книжки радянських часів, пошкоджені часом, вилучені зі шкільної програми. Нові надходження - рідкісні. А діти, особливо в селах, йдуть до бібліотекаря й просять щось почитати. Та й вчителі не можуть все купувати для уроків за власні кошти.
У кожного з нас вдома знайдеться дві-три книжечки, якими ми можемо поділитися зі школяриками освітніх закладів. Головне, щоб це були цікаві, в хорошому стані сучасні видання для дітей різного віку – від найменших до старшокласників.
Громадська організація «Творча еліта України»
(ГО «ТЕУ») — зареєстрована 2 травня 2018 у Києві.
Організацію заснували:
Мета і напрями діяльності
Метою організації є гуртування творчих людей будь-яких професій для розвитку всіх сфер суспільного життя в Україні, здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.