Оксана Грек:"В кожній картині розповідаю про найцінніше"

17 жовтня в Музеї М.Рильського відкрилася виставка робіт «Мелодії душі» ніжинської художниці Оксани Грек. Захід відбувся за сприяння президентського фонду «Україна» Леоніда Кучми.

Вікторія Колесник, директорка музею, відкриваючи презентацію зауважила:

- Ми планували відкриття цієї виставки 1 березня – у Всесвітній день котів, але й жовтень гарний місяць.

Справа в тім, що на багатьох картинах художниці ці пухнастики є головними персонажами. Та, схоже, зараз тематичні пріоритети дещо змінилися...

- Виставка «Мелодії душі», - розповідає Оксана Грек, - присвячена насамперед жінці. В кожній роботі я ділюся часточкою своєї душі і розповідаю про найцінніше: любов до батьків і дітей, до світу і Бога, до чоловіка чи жінки. А ще про дім, в якому на тебе завжди чекають, про затишок, який зігріває, про незвідані простори, про мрії, що збуваються, про вогонь, що не згасає і про наш невмирущий український Рід! 

На відкритті виставки були присутні й дві донечки мисткині: Валерія та Маргарита. Саме вони надихають маму на творчість. Завітав на презентацію і Максим Рильський-онук...

До речі, філолог за освітою Оксана Грек захопилася живописом порівняно недавно – в 2012-му році. А до того працювала менеджером. Нині ж пані Оксана повністю присвячує себе творчості. 2014-го проілюструвала книгу Тетяни Череп-Пероганич «Теплі мамині казки».

Триватиме виставка до кінця жовтня, то ж поспішайте!

Джерело: facebook.com/mavkasnail