Таїсія Шаповаленко — автобіографія

Таїсія Василівна Шаповаленко, (народилась 3 жовтня 1952 року в селі Денисівці Оржицького району Полтавської області) — журналіст, письменник. Закінчувала Денисівську середню школу. Вищу освіту здобувала в Ніжинському педагогічному інституті  імені Гоголя в 1969 -1973 роках, дворічні Вищі літературні курси Літературного інституту в Москві закінчувала в 1985 році.

Дорога в журналістику в 1974 році починалась у Бобровицькій районній газеті. Кілька років перебувала на творчих хлібах після навчання на Вищих літературних курсах. Із 1993 до 2001 року була  головним редактором газети «Витоки» - видання Київського обласного управління освіти та головним редактором освітянського ваківського журналу «Світло»  (1996 -2001).

Із 2006 року працюю в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ». Член Національної Спілки журналістів України.

А дорога в літературу почалась із першої книги поезій «Здрастуй, ластівко!», за яку в 1983 році мене й прийняли до Спілки письменників України. Були й інші поетичні збірки, книги, але найголовніші видання підготовлені до друку тільки зараз. Це – книга поезій та книга-дослідження «Спадок мецената» про київського купця першої гільдії, відомого мецената Григорія Гладинюка.

Сподіваюсь, незабаром вони прийдуть до читачів.                                                  

                                                                          Жовтень. 2018 рік.

© Жінка-УКРАЇНКА, поширення на умовах CC BY-SA 3.0 неадаптована