Львівські музейники почали збирати експонати з євромайданів

Львівський історичний музей розпочав збір експонатів на тему Євромайдану. Вже є перші надходження. Про це кореспонденту УНН повідомила завідувач відділу західноукраїнських земель другої половини XIX - XX століть Надія Максимків.

"Те, що зараз відбувається на євромайданах – це події історичного значення. Ми як музей історичний маємо фіксувати ці моменти. Тому прийняли лист-звернення до учасників Євромайдану з проханням приносити світлини, заклики, листівки, транспаранти, малюнки, символіку, особливо з Києва та Львова. Вже є перші надходження до нашого відділу із львівського та київського майданів: власноруч виготовлені плакати, переважно дитячі, прапор Євросоюзу та списки тих, хто мав бажання і виступив на мітингах (колективи шкіл, дитсадків тощо)", - розповіла завідувач відділу західноукраїнських земель другої половини XIX - XX століть Надія Максимків.
За її словами, зі свого боку музей запрошує учасників львівського Євромайдану безкоштовно оглянути експозиції відділів музею, які відображають боротьбу українського народу за створення української незалежної держави.

http://www.unn.com.ua/