Шевченколюбам усього світу

Дорогі друзі!

Маю честь від імені оргкомітету Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» висловити вам і народові вашої країни нашу глибоку пошану і звернутися з наступним.

За ініціативи Міжнародної ліги «Матері і сестри України – молоді України» у 2016 році було започатковано Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» (далі – Проект), метою якого є сприяння входженню України у широкий світовий інформаційний простір через реалізацію Проекту як вияву культурної дипломатії. За три роки проведення (2016 -2018) Проект мав значний суспільний резонанс, і був схвально сприйнятий світовою спільнотою - об'єднавши понад 700 учасників з 46 країн світу. Полум'яне слово пророка української нації лунало 47-ма мовами. Цінуємо участь кожного! Учасники продемонстрували свій талант і нагадали про фундаментальні загальнолюдські цінності: моральність, порядність, милосердя, яких так бракує сучасному світові.

Маємо надію, що ви виявите бажання долучитися до нашої ініціативи особисто, або сприятимете заохоченню небайдужих талановитих людей до участі у нашому Проекті у 2019 році.

Реєстрація учасників здійснюватиметься з 12 січня до 12 травня 2019 року (для учасників з України мовою оригіналу – до 12 квітня) за реєстраційним посиланням: https://goo.gl/forms/fHRcyBZ20V98rEz23.

Культурному збагаченню сприяє підномінація «Діалог культур», у якій є можливість крім поезії Шевченка прочитати твір вашого національного світоча, близького духові Тараса Шевченка (мовою оригіналу чи у перекладі українською). До листа додаємо Положення про Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» та посилання на офіційні ресурси Проекту, де можна знайти основну інформацію про Проект: сайт: www.shevchenkoUP-new.com; сторінка у Фейсбуку: https://www.facebook.com/ShevchenkoUnitesPeoples, e-mail контакт-центру: yablonska.int@gmail.com.

Щиро сподіваюся на плідну співпрацю!

Галина ЯБЛОНСЬКА,
Автор та Голова оргкомітету
Міжнародного проекту-конкурсу
«Тарас Шевченко єднає народи»,
Президент Міжнародної Ліги «МіСМУ»,
Посол Миру, Народна артистка України