Мистецький фестиваль родинних читань «Словограй» відбудеться на Чернігівщині

23 жовтня 2019 року о 14.00 у Ніжині (Ніжинська центральна міська бібліотека, 3-й поверх, Площа М. Заньковецької, 8) відбудуться Літературні родинні читання «Словограй», у яких візьмуть участь родини із 14-ти районів Чернігівщини.

Найкращим способом привчити дітей читати – це влаштовувати сімейні сторітайми. Ритуал story times — спільне заняття дітей та батьків, яке формує повагу до слова і книги.

Мета відродження традицій родинних читань на Чернігівщині, пропаганда культурно-моральних цінностей через слово, культ книги залучення батьків та дітей до сторітайму.                        

Завдання проекту:

Мистецький фестиваль родинних читань «Словограй» створює унікальну  територію  для  спілкування родин зі своїми дітьми та з іншими родинами, для обміну творчістю, апробації творчого потенціалу у різних форматах:

1. Ознайомлення із творчістю письменників України.

2. Зустрічі із сучасними дитячими письменниками.

3. Проведення літературного конкурсу «Добра казка».

3. Лекції «Сторітайм —  важливий ритуал родинного читання» і «Чому дітям варто читати книжки?».

4. Майстер-класи: Виготовлення закладки для книжки з пресованої флористики (ошибана) та  Журавлик: символ миру та родини (оригамі). 
 

Проект здійснюється за підтримки Чернігівської обласної  адміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, ГО "Апельсин”"у партнерстві з ГО "Центр новітніх ініціатив та комунікації".

 

Прес-служба Фестивалю "Словограй"

За довідкою звертатися:
Тетяна Винник,  0973767176,
Vinnikt077@gmail.com