«Книжкова скриня» – літературний блог

«Книжкова скриня» – літературний блогУ мережі з’явився новий літературний блог, присвячений книгам для дітей та юнацтва, – http://bookchest.livejournal.com
Проект «Книжкова скриня» буде цікавий вчителям, бібліотекарям й усім, кому не байдуже, що нині читають діти, і хто шукає інформацію про нові книги.
Мета проекту: розповісти про якомога більше цікавих якісних книжок сучасних українських авторів та перекладів творів для дітей та юнацтва.
Блог чітко структурований. Кожна книга має кілька міток: автор, назва, видавництво, рік видання, кількість сторінок, жанр, вік основної аудиторії, мова видання, категорія, оцінка авторів проекту, посилання на інші відгуки і рецензії, сторінку видавництва або книгарні.
Також книги поділені за аудиторно-тематичним принципом на «фантастичні» і «реалістичні» (для середнього і старшого шкільного віку), окремо виділені книги «для малечі» (для дошкільного і молодшого шкільного віку).
Під час читання читачі нерідко стикаються з тим, що неабияк дивує своєю присутністю у книзі для дітей. Наприклад, дитячі книжки з елементами політичної сатири, стьобом, еротикою, пошлістю, надмірною жорстокістю, високим рівнем інформаційного шуму і сміття, маргінальним зображенням дійсності і людських стосунків, внесенням у текст дитячої книжки дорослих смислів і проблем, описів хворобливих станів свідомості і психіки. Інформація про такі книги також буде представлена у блозі та проілюстрована цитатами з таких творів.
Основна увага приділена україномовним книгам, виданим протягом останніх 25 років.
Усі бажаючі можуть приєднатися до проекту як рецензенти, автори відгуків про цікаві книги для дітей або як читачі і коментатори.
«Якщо ж ви не маєте часу чи можливостей написати про книгу, яка вам сподобалася, просто скажіть нам про неї, щоб ми прочитали цей твір якомога швидше» – зазначають у своїй інформації про проект організатори.
Розкажемо про цікаві книги разом!

http://knyhobachennia.com