"Літературна вітальня" від журналістів-письменників

Нещодавно у "Буковелі" на Івано-Франківщині вдруге відбувся Всеукраїнський медіа-фестиваль "Буковеь Натхнення". Натхнення всім додавала і "Літературна вітальня", яка працювала два дні поспіль. Про тих, хто був її учасниками та слухачами, розповідає відмінний модератор заходу, журналіст і письменник  Павло Кущ:

"Вважаю, що мені як ведучому Літературної вітальні дуже повезло із запрошеними авторами - гарними журналістами, які водночас відомі і на літературному поприщі. І хоча у житті та творчості вони дуже різні, їх всіх об'єднує те, що кожен з них талановитий, креативний і спраглий до художнього слова.

Безумовно, великий інтерес викликав виступ журналіста і письменника з прифронтового Маріуполя Євгена Баля. Колишній підводник, капітан 1 ранку, волонтер. Людина, яка знає гібридну війну не з чиїхось слів, розповідав про свою нову книжку "Хроніки пса Филимона", написану на реальних подіях, які, на жаль, досі тривають у Приазов'ї та на Донбасі.

Яскравим, емоційним, креативним колоритним тощо став виступ радіожурналістки з Полтави Олени Никифоренко. Авторка низки цікавих авторських проектів, текстів пісень та поетичної збірки "Ілюзії" під час майстерного декламування власних віршів не залишила нікого байдужим із присутніх.

Успішний журналіст і редактор з Волині Євген Хотимчук постав перед нами в іпостасі вправного літератора - автора низки книг оповідань, повістей і романів. Його розповідь про непросту роботу над творами органічно доповнювало прочитання деяких дуже душевних і зворушливих оповідань із книги "Рідна мати моя". Із цим класно впоралася вже згадана Олена Никифоренко.

Журналіст, прозаїк, драматург і, звичайно, поетеса Тетяна Череп-Пероганич принесла з собою розкішний барвистий букет поезій. І хоча на перший погляд це був чорно-білий стос аркушів із надрукованими мовчазними рядками, однак під час їх прочитання літери, слова і речення оживали прямісінько на очах, приємно вражаючи слухачів різноманітними барвами поетичного слова.

Дотепною родзинкою Літвітальні стала участь знаного майстра гумору і сатири, багаторічного редактора журналу "Перець" Михайла Прудника. Наш колега не тільки читав власні дотепні гуморески, а й розповідав цікаві, смішні та повчальні бувальщини із власного життя та своїх колег по веселому цеху.

Лаконічний підсумок - судячи з реакції глядачів і слухачів, які отримали чимало позитивних емоцій, участь у дводенній Літературній вітальні всі її учасники можуть сміливо занести собі в актив".

Довідково:

Всеукраїнський медіа-фестиваль «Буковель Натхнення» відбувається за сприяння БК «Буковель». Організатор фестивалю — Український журналістський фонд, співорганізатор навчальної програми – Національна спілка журналістів України.