Дві Анастасії покажуть киянам "Іншу пору року"

Дві Анастасії покажуть киянам "Іншу пору року" (Доповнено фото) - фото 121 грудня Київський арт-майданчик Якова Гретера відкриє виставку картин "Інша пора року" Анастасії Крайнєвої та Анастасії Григор'євої. Організатори повідомили поціновувачам живописного мистецтва про міфічність мотивів та "соковитість" кольорів представлених робіт.

В інформації мовиться, що напередодні Нового року, галерея хоче порадувати своїх гостей яскравим, "соковитим" живописом, "головними героями" якого є казкові істоти, пейзажі, міфи.

"Об’єднуючою ланкою для обох художниць є любов до кольору, їх емоційне, ліричне сприйняття дійсності. Анастасія Крайнєва працює мастихіном в техніці, яку називають "імпасто". В основному, поціновувачі знають цю техніку по роботах Ван Гога. Автор не відкрила якусь нову манеру виконання, але, безумовно, знайшла свій дуже пізнаваний стиль. Анастасія Григор'єва розкриває тему "Інша пора року" через призму казкових, міфічних образів. Полотна художниці - це створена нею казка, в якій живуть загадкові герої, і значимо все - до найдрібніших подробиць. Художниця працює в оригінальній творчій манері - на стику стилів і напрямів", - зазначили організатори виставки.

Експозиція триватиме з 21 грудня 2013 року до 23 лютого 2014 року.

Довідково: Анастасія Крайнєва народилася 1972 року в м. Кемерово (Росія). Навчалася в Кемеровському художньому училищі (1988-1990), Ужгородському коледжі декоративно-прикладного мистецтва (1990-1993), Львівській Академії мистецтв (1993-1999). Член спілки художників України. Учасниця українських та міжнародних виставок і пленерів. Роботи А. Крайнєвої знаходяться в музеях Ужгородського коледжу мистецтв ім. А. Ерделі, Львівської Академії Мистецтв, а також у приватних колекціях Німеччини, Франції, Росії, України.

Анастасія Григор'єва народилася в Києві в 1985 році. У 2004-му закінчила Республіканську художню середню школу імені Т. Г. Шевченко. У цьому ж році вступила на факультет живопису до Національної Академії образотворчих мистецтв й архітектури в м. Києві. Її викладачами були Ю. М. Ятченко, А. В. Яланський, А. П. Шеремет, В. Г. Виродова-Готьє, А. Н. Белянський. У 2006 році вступила до майстерні монументального мистецтва професора А. В. Кожекова. У 2010 році закінчила Академію, захистивши магістерську дипломну роботу на "відмінно". Учасниця багатьох виставок. Картини А. Григор'євої представлені в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Швейцарії, Грузії, Білорусі, Латвії, Чехії, Словаччини, Румунії та Норвегії.

http://www.unn.com.ua