Львів'янка представить Східну Європу на конкурсі краси для жінок, старших за 50 років

Львів'янка Оксана Бобошко-Вандерховен обрана оргкомітетом міжнародного конкурсу краси «Місіс Східна Європа» для представлення на конкурсі Grandma Universe 2020. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє Уляна Оксентюк, володарка титулу Top of Universe 2018.

«Кандидатура Оксани була затверджена одноголосно, тому що ми впевнені, що саме Оксана зможе достойно та на високому рівні представити Східну Європу на світовому подіумі», – каже Уляна Оксентюк.

Конкурс краси серед жінок, старших за 50 років, триватиме 19-23 січня у болгарській Софії.

Уляна Оксентюк описує Оксану Бобошко-Вандерховен, як невиправну оптимістку, яка поєднує заняття бізнесом і мистецтвом. Також конкурсантка колекціонує антикварні листівки періоду сецесії, читає лекції про моду, танцює танго і подорожує.

«Вона дослідженнями, лекціями, участю та організацією культурних та мистецьких подій повертає із забуття імена українських жінок кінця ХІХ – початку ХХ ст., які були першими, хто виступили за право жінки на активну суспільну діяльність, хто зробив перші кроки, щоб жінка ХХІ століття стала такою як вона є тепер», – говорить Уляна Оксентюк.