"Сонячне і Дощове" - антологія віршів чернігівських журналістів

Нещодавно вийшла друком антологія віршів журналістів Чернігівщини. Це перше подібне видання на Придесенні. У книжці поетичну творчість представили як відомі газетярі, працівники радіо і телебачення, так і молоді автори.

Ідея створення цього творчого проєкту належить головному редактору обласної газети “Чернігівський вісник” Сергію Народенку.

Видано книжку в поліграфічно-видавничому комплексі “Десна” коштом редакції газети “Чернігівський вісник”. Вона налічує 230 сторінок, видрукувана на якісному папері й має тверду обкладинку.

Як зазначила у вступному слові упорядниця видання Наталія Авер’янова, працюючи над антологією, вона намагалася охопити якнайбільше імен. Дехто з поетів-журналістів, чиї твори вміщено у антології, давно вже відійшли у вічність. І то добре, що їхю творчість також не оминули увагою.

Автори вже отримали свої авторські примірники. На окремих п’яти екземплярах, на прохання видавця, вони залишали автографи на своїх сторінках. Ці книжки, як розповів представникам засобів масової інформації Сергій Народенко, за потреби будуть реалізовані з благодійною метою – надання фінансової допомоги журналістам, які цього потребуватимуть.