Літературний конкурс #Рак_боятись_не_можна

Дніпропетровською письменницею та громадською діячкою, координаторкою мистецького проєкту “VivArt” Марією Дружко за підтримки Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України (голова Володимир Луценко) оголошується Всеукраїнський літературний конкурс #Рак_боятись_не_можна

Мета конкурсу – звернути увагу суспільства на життя і душевні переживання людей з онкостатусом, розповісти історії одужання від раку і про самовіддану працю лікарів-онкологів, аби пересічні люди перестали боятися цієї недуги і більше звертали увагу на профілактику захворювання.

 1. Умови проведення конкурсу.
  1. Роботи приймаються з1 вересня по 1 листопада 2020 року.
  2. У конкурсі можуть брати участь літератори віком від 14 років. Учасники конкурсу розподіляються за двома віковими категоріями:

– молодша група (14 – 20 років);

– старша група ( від 21 року).

 1. Конкурс проводиться у номінаціях: поезія, проза.
 2. Обсяг робіт: поезія (до 10 друкованих сторінок), проза (до 10 друкованих сторінок).
 3. Вимоги до оформлення:

тексти, набрані на комп’ютері (форматMicrosoft Word, шрифт TimesNewRoman 14, міжрядковийінтервал 1, поля по 2 см кожне), подаються в електронному вигляді.

 1. До поданих літературних творів окремим файлом подається інформація про автора:

– ім’я, прізвище, по батькові;

– дата народження і вік;

– домашня адреса, контактний телефон, e-mail;

–коротка творча біографія та фотографія учасника (фото у хорошій якості).

 1. Твори не розглядаються, якщо: оформлення робіт не відповідає вимогам, розміщеним у п. 2.4., 2.5. даного положення;не подано відомостей про автора, передбачених п. 2.6. цього положення; запропоновані роботи вже оприлюднювалися на інших конкурсах або не відповідають тематиці конкурсу; роботи подано запізно.
 2. Твори, подані на конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам.
 3. Переможці усіх номінацій нагороджуватимуться дипломами та пам’ятними подарунками, а також матимуть публікацію в однойменному альманасі.
 1. Терміни та порядок подачі робіт на конкурс
  1.  Для участі у конкурсі авторам необхідно подати творчі роботи з 1 вересня до1 листопада 2020 року.
  2. Твори з позначкою „літературний конкурс #РАК_боятись_не_можна слід надсилати на електронну адресу: vivartdndz@gmail.com
  3. За довідками та зпропозиціями телефонуйте: 097 467-96-07 або 095 590-23-86