Побачила світ книжка про творчість Лариси Недін

Вечір 17 жовтня видався напрочуд затишним і теплим  для тих, хто завітав до столичного театру "Сузір'я" на презентацію книжки есеїв відомої журналістки, письменниці Наталії Капустянської, яку вона написала про свою колегу - заслужену артистку України, актрису, педагога, поетку Ларису Недін. 

Книжка називається "Лариса Недін. У зоні досяжності". Виданння побачило світ нещодавно у ТОВ Видавнича група "Апостол".

До речі, як зазначила авторка, ідея написати есе про Ларису Недін, виникла не випадково, а саме тоді, як одного разу від народної артистки України Тамари Стратієнко почула, що Лариса Миколаївна не лише знає про сім чудес світу, а й володіє сімома справжніми талантами...

На вечорі були присутні талановиті митці, серед яких Тамара Стратієнко, Світлана Садовенко, Світлана Кас'яненко, Олег Якубовський та багато-багато інших цікавих особистостей. З нагородами прийшли на захід Микола Рудаков - культурний діяч, журналіст, краєзнавець, та Лідія Москаленко - голова Спілки жінок м. Києва. Всі вони говорили про те, що жінка, про яку написано книгу, справді завжди для всіх в зоні досяжності і справді володіє багатьма талантами.

На сцену театру того вечора привітати Ларису Недін виходило і багато молодих талантів. Усі вони отримали презентовану книжку в дарунок, що, безумовно, стане для них хорошим путівником на дорозі життя. 

"Лариса Недін. У зоні досяжності" - це своєрідний пам'ятник своєрідній особистості, прекрасній людині, чудовій актрисі. І так добре, що ця книжка вийшла саме тепер, саме зараз, коли ця жінка поміж нас. Бо такі пам'ятники вдячності тим, хто їх заслуговує, потрібно ставити за життя, а не опісля, як у нас, зазвичай, буває. 

Шануймо тих, хто поруч!