У Славутичі відкрився Музей мистецтв

Після реставрації та оснащення  спеціальним галерейним світлом в Славутичі на Київщині відкрився Музей мистецтв. 

У виставковій залі представлені напрацювання учасників Open Format Art Residence (координатор Віктор Гріза) в жанрі фото-графіка, зокрема роботи студентів ІІ курсу Київського національного університету культури і мистецтв та професійних митців, за кураторством Єлизавети Зігури, роботи, виконані у техніці віртуальної реальності (VR), кураторки у напрямку VR Катерини Рай та колекція Медіа Арт об’єктів, якою опікувалася Олександра Халепа.
 
- Фотографи, графіки, що приїздили до Славутича , знайомилися з містом, рефлексували на загальну тему артрезиденції «Апофеоз імперії», показували фрагменти і загальне середовище міста дещо під іншим кутом, ніж під тим яким його звикли сприймати самі славутичани, - розповів куратор цієї ініціативи Віктор Гріза. - Це дуже цінно, тому що таким чином Славутич входить до загального культурного обігу.
 
Він також передав начальнику відділу культури Ніні Баришевській - заявнику на грант УКФ «Малі культурні столиці України» - три збірки у цифровому вигляді, започаткувавши таким чином Фонди нового музею мистецтв Славутича.
 
Докладніше читайте тут.