На радіо «Культура» шукають виробників для радіосеріалу про депортації українців

Переможець мистецького конкурсу має створити сценарії семи передач та художньо їх начитати.

Із першого лютого по 17 березня 2022 року радіо «Культура» прийматиме ідеї проєктів на мистецький конкурс на виробництво (часткове) радіопроєкту з робочою назвою «Радіосеріал про депортації українців».

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Переможця / переможців мистецького конкурсу мають визначити не пізніше 30 червня 2022 року. Бюджет проєкту відповідно до очікуваного фінансування – до 110  000 гривень.

На радіо «Культура» розробили концепцію радіосеріалу.

«Радіосеріал про депортації українців» – це цикл 7 радіодокументальних передач до 75-х роковин проведення акції «Вісла» на Лемківщині, Надсянні, Холмщині та Підляшші та 75-х роковин початку операції «Захід» і масової депортації українців до Сибіру.

Радіосеріал має допомогти аудиторії радіо «Культура» опанувати складний історичний фактаж, а також дати розуміння наслідків цих історичних подій. Кожен зі сценаріїв повинен містити не лише розрізнені історичні дані, але й елементи аналізу та концептуальні висновки. Загальний хронометраж однієї передачі циклу – до 20 хв.

Послуга передбачає: створення оригінальних сценаріїв, адаптованих для художнього начитування під аудіозапис автором / авторкою-наратором для циклу із 7 передач та художнє начитування під аудіозапис автором / авторкою-наратором 7 створених сценаріїв у студії організатора.