Всеукраїнський конкурс есе “Українське футуро” – 2022

Широкомасштабне вторгнення росії на територію України, злочини, вчинені окупантами, і оживлення російською пропагандою совєтських міфів і стереотипів зробили гостро актуальними роздуми над минулим і майбутнім української нації. З метою протистояння спробам повернення радянського дискурсу, у пам’ять про жертв російських геноцидних практик ХХ ст. та задля підтримки талановитої молоді НІМЗ «Биківнянські могили», видавництво «Смолоскип», письменник Сергій Пантюк оголошують старт конкурс есе для учнів і студентів «Українське футуро – 2022».

Всеукраїнський конкурс есе «Українське футуро» був вперше проведений у 2021 році на пошану репресованих письменників-футуристів – Ґео Шкурупія, Михайля Семенка, Івана Маловічка, Андрія Михайлюка, Володимира Ярошенка, Миколи Скуби та ін.
 
Цьогоріч конкурс розпочинається 1 вересня 2022 року. До участі в конкурсі запрошуються учні 9–11 класів закладів загальної середньої освіти, а також учні та студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти усіх областей України.
 
На конкурс приймаються авторські роботи, в яких осмислюватимуться наступні теми:
 
– чи має перспективи (послідовників) літературний (нео)футуризм?;
– яким бачите майбутнє України?;
– котрі із футуристичних настанов є важливими для вас особисто?;
– якою для вас є «українська перемога»?
 
Обсяг есе – до трьох сторінок формату А4 (14-й кегль, інтервал 1,5); мова – українська. Конкурсні роботи та заявку учасника (ПІБ, дата народження, повна назва закладу освіти, клас або курс, мобільний телефон) необхідно надсилати до 15 жовтня 2022 року на електронну адресу: sheptik@gmail.com
 
Переможці отримають: 1 місце – грошову винагороду 1000 грн., володарі 2 і 3 місць – книжкові призи.
Вручення призів і оголошення переможців відбудеться наприкінці жовтня 2022 року, у 85-роковини розстрілів поетів-футуристів.
 
Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/339433338327178