Відбулося чергове засідання правління Київської організації НСПУ

14 грудня відбулося чергове засідання правління Київської організації Національної спілки письменників України. Провела його голова організації Марія Морозенко.

Про це розповів один із членів правління Василь Неволов:

– Друзі, порадувала мене вчорашня бажана тепла зустріч з письменницькими побратимами й посестрами в стінах рідної спілки на Банковій на діловому засіданні правління КО НСП України, яким, як завше, головувала гостинна пані Марія Морозенко, яка й проінформувала про пророблену роботу. Чудово, що навіть в цей тривожний час спілчанська робота нуртує, що нові проєкти народжуються, а волонтерська спілчанська робота, турботливо зігріта зусиллями пані Марії, торує нам шлях до Перемоги.

Понад десять нагальних питань нами було вчора обговорено під час цієї “мозкової атаки” на наявні творчі проблеми. Порадував на засіданні членів правління франкомовним двотомником виданням творів Михайла Грушевського у власному перекладі невтомний Дмитро Чистяк! Правління підтримало пропозицію про створення при столичній письменницькій організації Ради громадської підтримки та встановило Почесну відзнаку “За популяризацію літератури”.

Заслухали інформацію від Інни Ковальчук про підготовку видання збірки патріотичних творів, народжених у воєнний час, від київських письменників. Про літературну премію Юрія Тітова розповів присутній на засіданні ініціатор її створення Владлен Ковтун. Все це додає оптимізму. Адже життя триває! Спілка діє! Україна незнищенна!