Нова книга Петра Антоненка "Вечірнє танго"

Щойно в Чернігові вийшла друком ця книга прози і поезії. Автор– журналіст, засновник і редактор обласних газет «Світ-інфо» і «Струна» (літературно-мистецька).

Це четверта книга автора. Всі видані в Чернігові. У 1994 році – книга прози «Бабине літо». А 2001 році – книга «Свіча», до якої увійшли твори з першої книги, повість «Вересень» і поезії (це Частина перша цього видання). У 2017 році вийшла книга «Стріла», яка повністю відтворила книгу «Свіча», а також додано іншу прозу і поезії (це Частини перша і друга цього видання).

Далі в книзі «Вечірнє танго» йдуть нові твори, написані в останні роки. П`єса «Вечірнє танго», дуже важлива для змісту книги і за якою вона названа, написана в грудні 2017 року. Велике оповідання «Палац» – у 2019 році. Досі вони були надруковані лише в газеті «Струна». Взагалі ніде не друкувалися есе «Листи Незнайомці» і роман у віршах «Наше літо» (14 поезій). Серед друкованого вперше також оповідання, вірші, бардівські пісні автора.

Книга видана в обласному видавництві «Десна» в гарному поліграфічному оформленні.

Автор безкоштовно передав понад пів сотні книг на обласну і Чернігівську центральну міську бібліотеки, а також всім сільським бібліотекам рідного Куликівського району (нині громади). Книги будуть також продаватися на запланованих кількох презентаціях видання.

Щойно книга «Вечірнє танго» надійшла у продаж в Культурно-мистецький центр «Інтермеццо» (вул. Шевченка, 9). Причому, продаватиметься вона значно дешевше навіть від собівартості. А 20 % виручки за книгу передається на допомогу нашій армії.

На першій сторінці обкладинки – Перемишль (Польща), Палац Любомирських, пам`ятка історії та архітектури. Нині – один з корпусів Університету Перемишля.

Фото автора.