Олена Гопчук — біографія

Олена Миколаївна Гопчук народилася 2 жовтня 1979 року у серці мальовничого міста Київ на Печерську. Мала щастя з‘явитися на світ у чудовій родині, яка передала мені за спадком традиції та вміння - мати – заслужений лікар України, Герасимова Таліна, лікує і викладає, батько – керівник підрозділу пасажирських перевезень Гопчук Микола, на пенсії керує нашим сімейним спокоєм. 

Кловський ліцеї іноземних мов (колишня школа №77) – мій перший навчальний заклад, що дав чудові базові знання і шлях у життя. Національний медичний університет ім.. О.О.Богомольця закінчила з відзнакою в 2002 році. Працюю лікарем, акушером-гінекологом. Отримала звання магістра медицини та кандидата медичних наук.

Прагнення самопізнання і вдосконалення все життя штовхає мене продовжувати навчання – маю диплом спеціаліста в галузі інтелектуальної власності (Інститут інтелектуальної власності і права 2004-2006) та диплом бакалавра експерта-мистецтвознавця (ДАККІМ 2007-2009), отримані немедичні знання допомагають у повсякденному житті і роботі.

Пишу з дитинства. Вірші, нариси, новели, пісні (використовую 3 мови – українська, англійська, російська). Перекладаю пісні й поезії з та на англійську, в чому знаходжу приємну розвагу. Маю поетичну збірку, що вийшла в 2009 році «Така як вона є», планую вихід другої книжки. Малюю – олія й полотно – наче медитативний простір інколи поглинають мою свідомість. Захоплююсь поетами 20-ого сторіччя та гарною музикою.

Дуже люблю мандрувати. Вивчаю культуру різних країн. Намагаюсь розповсюджувати українську культуру Світом. Обожнюю гарних, свідомих людей, маю чудових друзів та рідних, люблю життя й прагну нести любов і світ, адже Олена з грецької «сонячна».