Від пісень Січових стрільців до сучасних треків: Анжеліка Рудницька готує унікальний проєкт

Відома українська співачка, мисткиня та волонтерка Анжеліка Рудницька презентує унікальний пісенний літопис «100ліття незламності. Історія української боротьби у піснях».

Вперше історія української незламності звучатиме в піснях, зібраних в одному альбомі. Це будуть 18 найвідоміших музичних творів боротьби від пісень Січових стрільців як «Ой у лузі червона калина» та героїв УПА до музики нинішньої російсько-української війни – «Вільні люди» гурту «Без обмежень».

Ініціаторка й натхненниця пісенної збірки Анжеліка Рудницька підтримує українських героїв на фронті і в тилу, популяризує українське мистецтво, надихає українців бути незламними, вірити у Перемогу і наближати її усіма доступними засобами.

“Доки українські захисники боронять нашу землю і державу, ми, митці, боронимо нашу культурну спадщину. Прагнемо змінювати власну і колективну свідомість, акцентувати на силі духу та незламності українців, вмінні чинити опір ворогам. Це музика, яка надихала і надихає українців на боротьбу, гуртує довкола українських цінностей та відображає одвічне прагнення нашої нації свободи та незалежності” – каже Анжеліка Рудницька. “Цей проєкт — також вшанування бійців, які віддали життя за Україну та вдячність українським героям різних поколінь, які не дали ворогам знищити нашу націю”.

Велика кількість задіяних у проєкті артистів, серед яких Тарас Компаніченко, Олег Скрипка, Анжеліка Рудницька, Арсен Мірзоян, Сергій Тачинець, “Без Обмежень”, “Шпилясті Кобзарі”, “Піккардійська Терція”, Сестри Тельнюк, Олександр Ярмак, Роман Калин, Сергій Лазановський, Ірина Батюк, Сергій Жадан, Євген Турчинов, Руслана Лоцман, “Спів братів”, Володимир Трач, Марія Бурмака, “Шабля”, підкреслює тяглість поколінь в українській музичній історії.

Вже зовсім скоро Анжеліка Рудницька представить перший в Україні альбом «100ліття незламності. Історія української боротьби у піснях».

Підписуйтесь, щоб не пропустити: https://youtube.com/@rudnytska