Нагороджено переможців конкурсу «Молода Муза – 2013»

Обласний літературний конкурс «Молода муза» проводився Департаментом фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації, Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей, ІА «Міський сайт» gorod.dp.ua.

Цього року на конкурс було подано роботи від більш ніж 120 авторів, з них було обрано 23 фіналісти.

16 січня в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу «Молода Муза – 2013». Ними стали:

Номінація «Проза (молодша група)»

ІІ місце – Марина Шевцова (м. Кривій Ріг) та Олександр Перлатов (м. Кривій Ріг)

Номінація «Поезія (молодша група)»

ІІ місце – Владлена Скаченко (м. Дніпропетровськ)

ІІІ місце – Любов Масловська (м. Дніпропетровськ)

Номінація «Проза (старша група)»

І місце – Юрій Пусов (м. Дніпропетровськ)

ІІ місце – Олена Грошева (м .Кривій Ріг) та Анна Ніколаєнко (с. Широке Криворізького району)

ІІІ місце – Наталія Філімошкіна (м. Дніпропетровськ), Олена Короткова (м. Кривій Ріг) та Лариса Ластовченко (м. Кривій Ріг)

Номінація «Поезія (старша група)»

ІІ місце – Олена Короткова (м. Кривій Ріг)

ІІІ місце – Яна Сілецька-Васильєва (смт. Покровське)

На нагородженні, окрім «хазяйки свята», директора Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей Ольги Шарабури, були присутні також члени журі конкурсу, дніпропетровські письменниці Еліна Заржицька, Ольга Репіна, Ольга Кай, прозаїк і публіцист Фідель Сухоніс та голова журі Наталія Дев’ятко. Всі фіналісти та переможці отримали дипломи та книжки з бібліотечки часопису «Бористен».

Конкурс «Молода Муза» проводився щорічно з 2007 року і був славний не тільки відкриттям нових імен в молодіжній літературі. На цьому конкурсі молоді письменники знайомилися один з одним, і продуктивне спілкування, що розпочиналося у привітній та затишній атмосфері бібліотеки, виходило за її межі та переростало у нові творчі об’єднання і проекти. Також неможливо переоцінити той факт, що за підсумками конкурсів 2007–2012 років виходили збірки творів, а що для молодого автора є кращою нагородою, ніж публікація? Для багатьох відзнаки «Молодої Музи» та публікації у конкурсних збірках ставали першою сходинкою на шляху творчого зростання.

Конкурс дійсно відкрив багато імен і, без перебільшення, відіграв значну об’єднувальну роль у літературному житті області.

На церемонії нагородження було оголошено, що конкурс «Молода Муза» у 2013 році проводився востаннє. Але, звісно, будуть інші конкурси, і хочеться висловити сподівання, що сьогоднішні призери та фіналісти «Молодої Музи» не звернуть з творчого шляху, і ми неодноразово почуємо їх імена.

Ольга Кай