Чернігівський літературний конкурс «Книга року»-2023

Розпочато прийом творів на літературний конкурс «Книга року-2023».

До розгляду приймаються книги, що вийшли друком у 2023 році, а також рукописи романів (обсяг до 350 тис. знаків).

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву до ЦБ ім. М. Коцюбинського (м. Чернігів, вул. Княжа 22) або надіслати її у сканованому вигляді електронним листом на адресу бібліотеки lib-cls@ukr.net. А також надати мінімум один примірник книги, яка номінується на конкурс.

Для рукописів – надіслати текст твору в форматі Word (кегль 14, інтервал 1,5), коротку біографічну довідку та синопсис твору (обов’язково!) на адресу lib-cls@ukr.net. Із зазначенням в темі листа «Конкурс Книга року».

Рукописи-переможці організатори конкурсу будуть рекомендувати українським видавництвам і надаватимуть авторам необхідну інформаційну та консультативну підтримку.

Твори на конкурс приймаються до 31 березня 2024 року.

Звертаємо вашу увагу, що конкурс «Книга року» покликаний популяризувати літературу Чернігівщини. Тому до розгляду приймаються тільки твори авторів, чия творчість або біографія пов’язані з Чернігівщиною.

Нагадаємо, що конкурс «Книга року» проходить на базі Чернігівської міської ЦБС із 1999 року. До складу журі входять письменники, науковці, громадські діячі, працівники культурних установ та бібліотек міста.