У столиці покажуть "Українських ангелів"

У столиці покажуть "Українських ангелів"Сьогодні в Центрі сучасного мистецтва М17, що в Києві, відкриють виставку живопису "Українські ангели" Катерини Ткаченко. Проект присвячений показу внутрішнього світу українців через призму духовних прообразів України.

Організатори вказали, що проект "Українські ангели" ввібрав в себе відтінок народних рис (ніжність, ліричність, мрійливість, схильність до смутку і заховану врівноважену силу) у поєднанні з духовними образами української нації.

"Є теорія, що кожна людина має свого янгола-охоронця, представника світу вишнього, що вартує, допомагає, але й може покинути людину, якщо та перейшла на "темний" бік. І, якщо вже янгол тісно пов'язаний зі своїм підопічним, то я цілком можу припустити, що і риси він має спільні зі своєю людиною. Мій проект – це розповідь про звичайних українців, це наші духовні прообрази, що зібрані в небесній Україні. Це звернення до кращого в кожному з нас з вірою в добро та справедливість. Це моє вітання з Новим роком та Різдвом!", - повідомила художниця Катерина Ткаченко на сторінці ВК.

Відкриття, 30 грудня о 18.30 в галереї М17, за адресою: вул. Горького (Антоновича), 102-104, м. Київ.

Довідково: Катерина Ткаченко народилася в Харкові 23 жовтня 1980 року. Закінчила Харківське художнє училище в (2002 р.) Випускниця Харківської Академії дизайну і мистецтв (спеціалізація - монументальний живопис; учениця В. М. Гонтарова). Член Молодіжної спілки художників України. Учасниця різноманітних виставок.

http://www.unn.com.ua/