Ольга Сухацька

Ольга Сухацька — автобіографія

Ольга Петрівна Сухацька — народилась 1 травня 1970 в місті Умань Черкаської області, але більшу частину свого життя провела у місті Хмельницькому. За сімейною традицією навчалась у Київському інституті народного господарства на фінансово-економічному факультеті. Після навчання працюю бухгалтером у малому бізнесі.

Будучи від народження творчою натурою, приймала участь у хорі, театральній студії, проводила творчі вечори та безкоштовні навчання дітей у недільній школі. Маю 1 та 2 категорію у пішому туризмі. Навчалась на курсах у фірми Жіфоп та викладала 2 роки в інституті предмети з бухгалтерського обліку.

Ольга Сухацька: Май повагу до України – говори українською мовою!

Бог, Батьківщина, Родина – це свята трійця, на якій тримається особистисть кожної свідомої людини. Люблять не за щось, а просто так. Але нам, українському народу, дуже пощастило – нам є за що любити свою Батьківщину. У нас найгарніші ліси та поля, у нас багато родючої землі та прісної води, в нас святі міста та ікони, що мироточать, у нас прекрасний народ, до якого ми з вами відносимось. Особливо хочеться підкреслити красу нашої мови – чомусь саме українські пісні проникають у саме сердце. А тому повторю слова моєї мами: «Живеш на українській землі, їсиш українській хліб, май повагу до України – говори українською мовою!» 

Об'єднати вміст