Народний хоровий колектив «Відгомін»

Народний хоровий колектив «Відгомін» був створений у 2008 році на базі місцевих осередків двох спільнот: товариства «Просвіта» та ГО «Союз українок».

Керівник і диригент хору – викладач музики в Мукачівському державному університеті Наталія Добра. 

Репертуар хору – українські народні, патріотичні, історичні пісні. Він також виконує українські обрядові пісні та духовні пісні. Учасники хору є одночасно учасниками двох церковних хорів - у православній церкві Київського Патріархату та у греко-католицькому храмі на недільній службі українською мовою.

В січні 2009 хор брав участь в огляді церковних хорів м. Мукачева.

У квітні 2013 колектив урочисто відзначив своє 5-річчя. Свято співпало з відзначенням 25-ї річниці Мукачівського осередку Всеукраїїнського громадського об'єднання Союзу уккраїнок.

Колектив є учасником багатьох мистецьких заходів міста та краю – «Козацькому роду нема переводу», «Іду по світу у вишиванці» тощо.

22.08.2014 відбувся перший концерт для поранених в АТО у Мукачівському військовому госпіталі. Хор не тільки взяв участь у концерті - його учасники по закінченню виступів накрили власноруч випеченими гостинцями святовий стіл для поранених, оскільки захід проходив у переддень Дня Незалежності України.