Юрій Багрянцев — тележурналіст, літератор, видавець

Юрій Анатолійович Багрянцев, народився 1955 року. Закінчив кінофакультет Київського театрального інституту імені Івана Карпенка-Карого. Працював на кіностудії “Київнаукфільм”, у кіноклубі профспілок, в Товаристві друзів кіно СРСР, на телебаченні.

Зараз працює на посаді старшого редактора в Київській державній телерадіокомпанії (Центральний канал), як автор-оператор-режисер створює фільми історико-краєзнавчої тематики циклу телепередач “Пілігрим”,“На своїй землі”, “Київщина без околиць”.
З 1982 р. публікувався в періодиці з кінознавчими статтями, рецензіями, творчими портретами кіномитців. Автор книжок «Маленькие хитрости фотолюбителя», «Феномены среди нас: Григорий Фудим», «Школа рекламного агента и менеджера», автор повістей, оповідань та казок для дітей у періодичних виданнях.

 

Київщина туристична з Юрієм Багрянцевим — автором-оператором-режисером циклу фільмів-подорожей. 

Приірпіння — фільм 1-й: історичний музей, старі дачні будинки (Рильського і Носова), 600-річний Дуб-прадуб, Свято-Троїцька церква.

Подорож Ставищенським районом Київщини, фільм 1-й: музей і парк в Ставищі, школа Браницьких в с.Розкішна, церква 1777р. в Антонівці.

Музеї Яготина: історичний, етнографічний, картинна галерея, музей-садиба Катерини Білокур у селі Богданівка.