Файне місто

Вперше Західну Україну відвідає гурт Crazy Town

l_7iYiuibdcЛегендарний американський репкор-гурт Crazy Town, який отримав популярність завдяки своєму синглу «Butterfly», виступить на музичному фестивалі «Файне Місто». Вперше музиканти завітають на Західну Україну. Виступ Crazy Town відбудеться 10 липня на головній сцені фестивалю. 

«Сrazy Town» — культова група початку 2000-х. Перший альбом гурту «The gift of game» став №1 у 15-ти країнах світу.

Другий їхній альбом «Darkhorse» був не менш популярним. Після виходу цього альбому музиканти розійшлися у сольне плавання. Після 13-річної перерви музиканти знову возз’єдналися і готові радувати шанувальників їхньої творчості своїми кращими хітами. 

«Клони» легендарної групи Kіss їдуть в Україну з піротехнічним шоу

L2hw5YH6eVEОфіційний трибют-бенд легендарного гурту KISS під схожою назвою KISS Forever Band їде в Україну. Побачити виступ угорських рокерів можна 8 липня на фестивалі «Файне Місто» в Тернополі.

KISS Forever Band - найвідоміший у світі триб'ют-гурт з Угорщини. Музиканти везуть яскраве світлове, театральне та піротехнічне шоу. 

Триб'ют-колектив був заснований в Угорщині в 1995 році. 

Спочатку хлопці хотіли просто іноді збиратися і грати пісні своєї улюбленої легендарної групи KISS - без формальностей і будь-яких візуальних ефектів. Пізніше, коли їх стали все частіше і частіше запрошувати на виступи, вони почали сприймати своє захоплення більш серйозно. Так з'явилися перші костюми і чоботи на платформі.
 
Пізніше члени групи купили автентичні музичні інструменти та, на прохання фанатів, додали в свої шоу деякі театральні елементи.

Фестиваль «Файне місто» оголосив 35% цьогорічних учасників

KHKBMYxmdTsФестиваль ФАЙНЕ МІСТО - найочікуваніший літній фестиваль, що вперше відбудеться у чотириденному форматі 7-10 липня на території аеропорту «Тернопіль», оголосив третину своїх учасників. 

На 6 сценах, за 4 фестивальних дні, свої шоу презентують більше ніж 80 виконавців зі всього світу. Вже зараз, серед оголошених артистів можемо бачити зіркових іноземних виконавців та кращі українські гурти на будь-який смак. Перші оголошені учасники трьох традиційних сцен фестивалю: 

Об'єднати вміст