Зоряна Україна у зимовому Житомирі

Нещодавно славне місто Житомир зустрічало гостей  Всеукраїнського фестивалю «Зоряна Україна», присвяченого творчості видатного письменника-фантаста Олеся Павловича Бердника.

Полум’яні слова титана духу України  звучали у Міському будинку творчості, де відбулося відкриття виставки  живопису « Квітка папороті» за мотивами творів Бердника та у ЗОШ №28, актова зала якої щедро відкрила двері для гостей  та учасників фестивалю.

Радо  привітали  усіх присутніх голова житомирської громадської організації імені Олеся Бердника Олег Земнухов, представник Міністерства освіти України, автор посібників з фантастики та фентезі для навчальних закладів Наталя Логвиненко, лауреат міжнародних конкурсів, член Національної Ліги композиторів України Олеся Сінчук.  

У виконанні пані Наталі прозвучала  вічна поезія Олеся Павловича, а Олеся  у дуеті з  Олексієм Золотухіним подарувала  глядачам незабутню, чаруючу    мелодію для старовинних гусел та сопілки та кілька  ліричних пісень на слова величного фантаста.

Надовго залишиться у серцях  глядачів  безсмертне слово величного  письменника та філософа, його поклик до вершин правди, краси, зоряного безмежжя душі.

Олена Задорожна