Сінчук Олеся

Сонячна зустріч

%d0%be%d0%bb%d0%b5%d1%81%d1%8f-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%bf%d0%b8%d1%81%d1%83%d1%94-%d0%ba%d0%bd%d0%b8%d0%b3%d1%83Красуня-зима завітала до Києва,  і перший  зимовий вихідний  видався напрочуд сонячним та сніжним А в культурному житті столиці України нині також  справжнє свято сонця.  Багато  шанувальників поезії, музики, художнього слова поспішають до  Національної спілки письменників України, на презентацію нової поетичної збірки поетеси та композитора Олесі Сінчук  «Сонячна зустріч» .   У конференц-залі спілки  – аншлаг!  Серед глядачів  -  поети, музиканти, актори, літні люди і молодь.

Під святкові мелодії  урочистих фанфар на сцені з’являється чарівна  жінка -  дивна, сяюча, наче виткана із прадавніх казок та легенд, у вогняній сукні, у витонченому віночку із яскравих квітів. Олеся вітає гостей із  Днем Народження Сковороди, який, за щасливою нагодою, став  днем презентації   книги.  І наче спогад про любов  Григорія Савича до музики, розпочинає свято  таємнича і запальна  Олесина сопілка.

Презентація книги Олесі Сінчук

15078755_1327732310595033_7213490856760938813_nДорогі друзі! Запрошую на презентацію нової поетичної збірки «Сонячна зустріч», яка відбудеться 3 грудня 2016 року у конференц-залі Національної спілки письменників України у місті Києві , вул.Банкова, 2 о 17 годині.

Серед почесних гостей Іван Драч — поет, Герой України, Раїса Недашківська — Народна артистка України.

Щиро Ваша, Олеся Сінчук

Літературно-поетичний семінар для поетів з інвалідністю - на теренах мальовничої Пущі-Водиці

З 3 по 4 вересня 2016 року в мальовничому санаторії «Пуща-Водиця», що у Києві, відбувся Творчий літературно-поетичний семінар «Кастальський ключ». До організації та участі у семінарі долучилися випускники Університету «Україна». Поет, член Національної спілки письменників України Геннадій ГОРОВИЙ став одним з організаторів заходу, Світлана ПАТРА Руслан ІЩЕНКО та Світлана ПРОНІНА стали учасниками семінару.

Організаторами заходу виступили ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», відокремлений підрозділ «Київська обласна організація ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики». Деталі - у матеріалі Тіни ОВДІЙ.

Коріння роду

Травневий вітер приніс шанувальникам поезії та музики чудову подію - у київському Музеї Лесі Українки  відбувся творчий вечір унікальної людини – поета, публіциста, громадського діяча, історика, краєзнавця Володимира Сінчука. Відкрив святкове дійство всесвітньо відомий український поет, кіносценарист, публіцист, Герой України Іван Драч, розкриваючи слухачам неповторну палітру поезій Сінчука, згадуючи босоноге дитинство, яке було таким схожим у  обох поетів:

До мами прикотитись сонцем,
Чи на лозині прискакати,
Маленьким яснооким хлопцем
Зайти в чубату нашу хату.

Весняна феєрія Олесі Сінчук

концерт 26 березня фото Олеся СінчукНад Києвом мріє весна. Як і тисячі років тому, вона обіймає душі життєдайним теплом, дарує надію. У такий час хочеться вірити в добро, жити і творити. Літати  у обіймах мрій! Саме так назвала свій творчий вечір композитор, співачка, поетеса, член Національної Ліги композиторів України та Національної спілки театральних діячів України Олеся Сінчук.

Концерт відбувся 26 березня 2016 року  у чудовому залі Музею Лесі Українки. Відкрила святкове дійство народна артистка України Раїса Недашківська. Вона згадала першу зустріч з Олесею, її блискучу перемогу на конкурсі у Польщі, а потім їх дружбу та співпрацю творчого дуету. Після надихаючих слів видатної актриси Олеся повела слухачів чарівними стежками своєї творчості – у співучі краї веснянок, які линуть до нас крізь тисячоліття, закликають із вирію пташок, бринять у небі теплими вітрами…

Свято кохання і миру

Свято кохання!  Кожен з нас чекає його – світлого, доброго, загадкового… Вулиці Києва, попри нелегке становище  в країні, сяють квітами, ніжними усмішками закоханих,подарунками, освідченнями… Любов вічна, у всі часи.

  Я теж іду у яскравому натовпі київських вулиць, мчу на Севастопольську площу, у культурно-просвітницький центр «Новосвіт», на творчий вечір композитора, піаністки, поетеси, лауреата міжнародних конкурсів  Олесі Сінчук.  На вулиці поблизу центру «Новосвіт»  згуртувалися  люди, а коридор та сходи будівлі вщент переповнені глядачами, які чекають на  святкове дійство.

 І ось – відчиняються двері до зали!  Тендітна молода жінка з гітарою в руках вітає усіх, бажає злагоди і миру. І линуть слова великої любові до України, бажання захистити її, обійняти своєю люблячою душею. Олеся співає про кохання, яке підносить до небес і допомагає жити на землі. Глядачі поринають  у прадавні часи, коли сонце називали Ра, коли  «доня Ладина несла злагоду й мрію всіх віків…». Поетеса згадує квіти соняшника, як сонячних вісників на Землі, а Землю називає осяйним заповідником   усього Всесвіту.

Зоряна Україна у зимовому Житомирі

Нещодавно славне місто Житомир зустрічало гостей  Всеукраїнського фестивалю «Зоряна Україна», присвяченого творчості видатного письменника-фантаста Олеся Павловича Бердника.

Полум’яні слова титана духу України  звучали у Міському будинку творчості, де відбулося відкриття виставки  живопису « Квітка папороті» за мотивами творів Бердника та у ЗОШ №28, актова зала якої щедро відкрила двері для гостей  та учасників фестивалю.

Радо  привітали  усіх присутніх голова житомирської громадської організації імені Олеся Бердника Олег Земнухов, представник Міністерства освіти України, автор посібників з фантастики та фентезі для навчальних закладів Наталя Логвиненко, лауреат міжнародних конкурсів, член Національної Ліги композиторів України Олеся Сінчук.  

Об'єднати вміст