Семінари

Літературно-поетичний семінар для поетів з інвалідністю - на теренах мальовничої Пущі-Водиці

З 3 по 4 вересня 2016 року в мальовничому санаторії «Пуща-Водиця», що у Києві, відбувся Творчий літературно-поетичний семінар «Кастальський ключ». До організації та участі у семінарі долучилися випускники Університету «Україна». Поет, член Національної спілки письменників України Геннадій ГОРОВИЙ став одним з організаторів заходу, Світлана ПАТРА Руслан ІЩЕНКО та Світлана ПРОНІНА стали учасниками семінару.

Організаторами заходу виступили ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», відокремлений підрозділ «Київська обласна організація ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики». Деталі - у матеріалі Тіни ОВДІЙ.

Освітній семінар з питань рівності та протидії дискримінації

Європейський центр з питань меншин розпочинає прийом заявок на дводенний освітній семінар «Поєднання різних підходів до забезпечення рівності та недискримінації», який пройде у м. Київ 26 та 27 вересня, 2016 року.

До участі запрошуються представники організацій етнонаціональних спільнот, науковці, державні службовці, громадські активісти, представники організацій, які опікуються правами окремих груп, журналісти, які працюють із темою забезпечення рівності та протидії дискримінації, а також інші зацікавлені особи.

Об'єднати вміст