Таміла Гринюк — біографія

Таміла Гринюк народилася в селі Білогородка Києво-Святошинського р-ну в 1977 році. Після переїзду сім’ї в село Лука навчалась в середній школі села Музичі цього ж району.

Відвідувала студію образотворчого мистецтва, якою керував Сітніцький Валентин Йосипович. З того часу Таміла захопилась малюванням. Пензлик у руці дівчинки створював багато прекрасних образів — розкішні троянди та іриси, піони й бузок, які вже з полотна віяли неповторним ароматом. Майстерність прийшла непомітно і стала зростати після закінчення факультету графічного дизайну Київського художньо-промислового технікуму. Таміла працювала дизайнером у видавництві.

У професійному рості їй допомогла майстерня відомого художника Олександра Дорошенка. Погляд художниці проникає в найпотаємніші риси образу. Вона з великою любов’ю кладе на полотно витвори людської праці, як от, приміром, будівлі Володимирського собору, Верховної Ради та природи навколо них.

Захоплена художниця дивовижним водним світом. Вода з-під її пензля виходить як життєдайне середовище, в яке проникають промені сонця, разом створюючи прекрасний світ фауни. У воді відтворений танок дельфінів та їхнє дивовижне спілкування, прекрасне плавання рибок серед коралів.

Всі полотна Таміли Гринюк проникнуті неймовірною любов’ю до життя і прекрасного в ньому. Тому картини мали  успіх на виставках в селах Києво-Святошинського району, у місті Вишневому,  Боярці,  в КМДА К-Святошинського району, Українському домі.

Та це лише славний початок шляху у великий творчий світ художниці Таміли Гринюк.