Інна Стар — біографія

Inna Star (Інна Стар), справжнє ім'я Стародубець Інна Олександрівна, по чоловікові - Коваленко — автор і виконавець власних пісень, співачка у стилі поп-рок.

Народилася 14 листопада 1989 року в селі Тупичів, Городнянського району, Чернігівської області.

Батько — Олександр Григорович Стародубець (1962 року народження), мама — Стародубець Лілія Володимирівна (1969 року народження), брат — Стародубець Володимир Олександрович (1998 року народження), студент музичного училища імені Л. М. Ревуцького.

Співати почала, як тільки виходило вимовляти перші слова. Як і усі маленькі діти  співала "про що бачу, про те і співаю".

У 1996 році пішла до першого класу Тупичівської ЗОШ. У школі почала писати вірші, з часом, будучи вже дівчинкою, почала писати пісні, писала  і мріяла про "велику сцену" і зіркову кар'єру.

Першим конкурсом та успіхом стала перемога в конкурсі "Зірочка Тупичева 1999". Перше місце і перша в житті перемога!

Шкільні роки проходять в творчих мріях та починаннях, неодноразово брала участь в районних оглядових конкурсах декламаторів. Про що свідчили статті в газеті "Новини Городнянщини".

24 листопада 2000 року - будучи школяркою, нагороджена почесною грамотою за зайняте ІІ місце  в районному оглядовому конкурсі декламаторів.

У червні 2006 року закінчила Тупичівську загальноосвітню школу і за високі досягнення в навчанні нагороджена "зотою медаллю".

У мріях був вступ на естрадний вокал, і заняття цілком і виключно музикою! Але бажаючи кращого майбутнього, батьки переконали отримати вищу освіту не пов'язану із музикою, для того, що б в житті завжди був вибір. Професія і талант - це різні поняття, стверджували батьки. Талант від Бога, а освіта і професія - тільки від працьовитості і завзятості! Але моє юне серце цього не розуміло і ніяк не хотіло приймати.

У вересні 2006 року вступила на юридичний факультет  вищого учбового закладу Чернігівського державного інституту економіки  і управління.

Студентські роки - безтурботні, веселі і неповторні. І це дійсно правда! Про цей прекрасний час можна нескінченно з посмішкою згадувати, але не можна повернути.

2006-2009 роки - досвід виступів на публіці (корпоративи, концерти, студентські вечори), написання авторських пісень.

У липні 2009 року - вийшла заміж .

10 лютого 2010 року - народила дочечку Іринку! Мій маленький сенс життя! Найдорогоцінніший подарунок долі!

У 2010 році - закінчила юридичний факультет  вищого учбового закладу Чернігівського державного інституту економіки  і управління, отримала диплом бакалавра з господарського права.

2010 рік  - присвячений написанню пісень для авторського альбому, робота над диском, підготовка до сольного концерту. Нескінченні репетиції, тренування з танцювальним колективом "Парадокс" до першого в житті сольного концерту!

28 листопада 2010 року  – відбулася презентація авторського ліцензійного альбому "Беги". І перший сольний концерт в міському Палаці  культури міста Чернігів. Неповторні емоції, сльози радості, величезні букети квітів, а головне повна зала вдячних глядачів!

У січні 2011 року - вступ на юридичний факультет підготовки магістрів вищого учбового закладу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Практично увесь 2011 рік був присвячений кастингам і конкурсам : "Народна зірка 4", "Фабрика зірок 4", "Голос країни", "Чернігів місто талантів 2", "Сівертон 2011".

У лютому 2011 року  – співпраця з представниками компанії Сан-Інбев Україна(Чернігівське пиво) в Чернігові. Написання Гімну "Чернігівського пива"(музика і текст гімну, запис оранжування і вокалу) для участі в конкурсі серед заводів пивоварень України і Росії. І це перемога! Перше місце серед пивзаводів України і перше місце серед пивзаводів Росії!

У квітні 2011 року  - стала лауреатом міжнародного конкурсу молодих виконавців "Сівертон" і зайняла II місце в номінації авторська пісня.

Грудень 2011 року - перший досвід акторської гри на камеру, тривалий процес зйомок, багато позитиву, а головне вийшло душевне драматичне відео на пісню "Беги".

6 січня 2012 року  - відбулася презентація першого відео кліпу на пісню "Беги".

У лютому 2012 року - отримала диплом "магістра права" Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Травень 2012 року - зйомки позитивного кліпу " Цей світ для тебе".

21 липня 2012 року  - відбулася презентація відео кліпу на пісню "Цей світ для тебе".

10 вересня 2012 року - зйомки в передачі "Діалог" на телеканалі Новий Чернігів (Обласне телебачення) з тележурналістом Іриною Воробей.

16 вересня 2012 року  -  зайняла перше місце в номінації популярна музика у відбірковому турі Всеукраїнського фестивалю молодих виконавців і сучасної музики "Червона Рута 2013", який відбувся в місті Чернігів, і автоматично заслужила на право представляти Чернігівську область на фінальному відбірковому турі в Києві. Знайомство з виконавчим директором фестивалю Мирославом Мельником.

13 січня 2013 року - зібрала власний колектив музикантів (ударник, ритм-гітара, басс-гітара, клавішник, звукорежисер).

  • Ударник - Грицаєнко Ярослав.
  • Ритм-гітара - Пєтухов Артем.
  • Басс-гітара - Жерносек Сергій.
  • Клавішник -  Форсюк Олександр
  • Звукорежисер - Харченко Руслан.

03 лютого 2013 року - досвід в прямому ефірі на національному радіо "Промінь" з чудовою радіоведучою Наталкою Кирийчук. Ротація авторських пісень.

16 лютого 2013 року - ефір на національному радіо "Ера" з радіоведучою Марією Вовчик. Ротація авторських пісень.

15 квітня 2013 року - прийнята на офіційну посаду юрисконсульта Чернігівського обласного соціального центру матері та дитини "Батьки й дитина разом".

7 травня 2013 року - солістка Військово-музичного центру Сухопутних Військ Збройних Сил України в місті Чернігів.

8 травня 2013 року - відбувся перший живий сольник(живий виступ) за участю музикантів в Чернігівському пабі Varenik's.

17 травня 2013 року - участь у відбірковому турі всеукраїнського фестивалю рок-музики "Тарас Бульба" зі складом музикантів.

29 вересня 2013 року - нагороджена двома дипломами у фінальному гала-концерті  Всеукраїнського фестивалю молодих виконавців і сучасної музики "Червона рута 2013", що відбувся в місті Києві : диплом лауреата ІІІ премії в номінації популярна музика і диплом "Спеціальна відзнака за виконання власних авторських пісень".

6 жовтня 2013 року - участь у вокальному проекті "COVER.FM" від радіостанції Європа Плюс. Участь у фіналі проекту.

15 жовтня 2013 року - інтерв'ю для обласної газети "Гарт" Чернігівській області.

29 жовтня 2013 року - інтерв'ю для інтернет-газети "Час Чернігівський".

31 жовтня 2013 року - зйомки в передачі "Меломан" на телеканалі Новий Чернігів(обласне телебачення) з тележурналістом Юрієм Тосенком.

23 грудня 2013 року - зйомки в передачі "Діалог" на телеканалі Новий Чернігів(Обласне телебачення) з тележурналістом Іриною Воробей.

31 січня 2014 року – інтерв’ю для центральної районної бібліотеки міста Городні в рамках написання книжки-буклета про талановитих людей Городнянщини.

ЯК З'ЯВИВСЯ ПСЕВДОНІМ

Псевдонім з'явився сам по собі. Скорочуючи своє прізвище Стародубець на Стар. При оформленні диска(авторського альбому) дизайнер запропонував написати псевдонім англійською мовою і вийшло дуже оригінально Inna Star. Хто знає, а може бути в прізвищі було щось закладено?

ЗАХОПЛЕННЯ

Музика була, є і буде завжди  моїм головним захопленням в житті! Це як повітря, коли ти співаєш і  даруєш людям свої емоції - ти дихаєш, а коли музика відсутня в твоєму житті - ти  задихаєшся. Музика це моє життя, це я сама і продовження мене самої.

Я вдячна Богові, за те що обдарував мене вмінням співати, писати пісні, відчувати їх, а найголовніше - вміти дихати музикою!

УЛЮБЛЕНІ ЦИТАТИ:

  • Прийнявши рішення - йди до кінця, не піддаючись сумнівам!
  • Біжи до своєї мрії! Не можеш бігти-йди! Не можеш йти - повзи!не можеш повзти - ляж і кричи, що б тебе почули!
  • Все що не робиться, все до кращого!

Цей текст опублікований на умовах ліцензії Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах.