Віче українців відбулося у Вірджінії, в центрі міста Норфолк, в суботу, 15 лютого

Оь такого щирого листа надіслала нам із Сполучних Штатів Америки Оксана Маковець, українська письменниця і поетеса, член НСПУ:

Віче українців відбулося у Вірджінії, в центрі міста Норфолк, в суботу, 15 лютого цього року. Хоч тут нас небагато, але ми українці, і горді за свою місію – нести у світ правду про Україну. Нас почули, бо підійшли представники газети "Дейлі прес", які говорили із кожним тут присутнім. Надіємося, що й на телеканалі, в новинах, скажуть про нашу підтримку Євромайдану Києва.

Хоч погода цього дня не сприяла нам, був холодний дошкульний дощ, але ніхто не йшов до дому. Всі ми з духовним піднесенням співали наш Славень – Гимн України, молитву «Отче наш», пісню «Ой у лузі червона калина». Я прочитала свій вірш «Україна у віках», а моя подруга Людмила Гавриленко розповіла про події на Майдані в Києві, звідки щойно повернулась. Чудово презентувала Україну національним одягом та грою на бандурі пані Ольга Цегельська.

Майоріли тут наші прапори, гасла зі словами підтримки Українського Євромайдану, а також американський прапор – на підтвердження того, що американці теж за покращення життя українського народу, який достойний жити за європейськими стандартами, адже Україна – територіально європейська країна і, як доказав Київський Майдан – країна європейського менталітету.

І де б не проживав українець, часом вже в кількох поколіннях народжений поза пежами України (з різних причин), він ніколи не є байдужим до подій, що відбуваються на далекій праземлі, яка не віддаляється з його почувань, що закодовані в генах древнього українського роду.  Особлива подяка молодому українцеві,на ім'я Олег, який народився в Одесі,та хоча вже більше двадцяти років проживає у Вірджінії, зумів зібрати нас для цього патріотичного обов'язку.