Буковинський козак Михайло Гаврилюк збирається до Криму

Буковинський козак Михайло Гаврилюк збирається до КримуКатований беркутівцями буковинський козак Михайло Гаврилюк приїхав у п’ятиденну відпустку додому. Шапку та кожух, в яких був на Майдані, козак подарував у Чернівецький краєзнавчий музей. Подекуди на одязі залишилися сліди від крові.

- Я там не на параді був, тому є краплі від крові. Самі ж знаєте, що творилося на Майдані, - розповів Михайло Гаврилюк. - Ви тільки понюхайте цю шапку та цей кожух. Вони пахнуть свободою.

Наприкінці тижня Гаврилюк знову повернеться на Майдан. Розповів, що звідти скоріше потрапить в Крим для захисту українців.

- Обов’язково треба буде їхати в Крим для захисту українців у Криму. Я ж козак і давав клятву на Біблії захищати свій народ. Тому обіцянку виконаю, - каже Михайло Гаврилюк. - Їду на Майдан, бо звідти скоріше потраплю до Криму, аніж з місцевих військучастків. 

Буковинський козак впевнений, що Україна мусить вистояти. "Українці - відважні люди, патріоти, - каже Гаврилюк. - Уявіть собі, коли під час останніх подій на Майдані скрізь падали мертві. А решта йшла з дерев’яними щитами вперед, не зупиняючись і не тікаючи. Нас чекає дуже красиве майбутнє, наші діточки будуть добре жити, вони не будуть рабами - це сто процентів. Якщо треба, то ми і душу, і тіло положим за наших дітей, щоб було добре в них майбутнє. Оце я знаю точно".

http://molbuk.ua