Думки вголос. Щодо вбивства Сашка Білого

Довго думав над вбивством Сашка Білого.

Справедливості заради, палку він деколи перегинав. Але точно не настільки, щоб цілеспрямовано його вбивати. Тому, висновок напрошується сам по собі – такі дії важко назвати самодіяльністю силовиків, яка не була санкціонована владою.

І цілком закономірно виникає питання – чому не затримують всіх тих, хто вбивав і калічив людей на Майдані?

Зате влада робить інші речі. Організовує коаліції з сумнівними типами з Партії регіонів, хоча, справедливості заради, варто сказати, що там є і багато порядних людей, але не в більшості. Призначає по всій Україні в силовий і адміністративний блоки відморозків від минулої влади і т.д..

При цьому люстрацію і боротьбу з корупцією поставили на паузу, реформи – перенесли до «кращих часів». Замість того, влада почала фізичну зачистку. Але не вчорашніх катів і нинішніх сепаратистів, а тих, хто посадив їх у владні кабінети. А це, вибачте, те ж саме, що робив би Янукович за дорученням Путіна, у випадку поразки Майдану – він точно знищував би усіх тих, хто чинив опір на Майдані.

І тут висновок напрошується сам – у керівництва Росії є дві маріонетки: одна в полоні, інша – у новій владі. Народ бореться за вільну Україну, а у владі все одно опиняються люди, залежні від Росії, і які не хочуть бути підзвітними своєму народу.

Віктор Балога