Балога Віктор

Справжні зрадники – це чиновники

Останніми днями запускається теза про те, що всі, хто перекривають дороги і пікетують військкомати – зрадники і боягузи. Скажу вам, що така позиція нічим не відрізняється від Азарова, який називав майданівців терористами та екстремістами.

Хочу, щоб усі зрозуміли одну просту істину – жінки не хочуть відпускати своїх дітей і чоловіків не тому, що вони боягузи, хоча інстинкт самозбереження присутній у тій, чи іншій мірі у кожного. Такої проблеми не було б, якби кожного військового, який їде на Донбас, забезпечували:

Думки вголос. Щодо вбивства Сашка Білого

Довго думав над вбивством Сашка Білого.

Справедливості заради, палку він деколи перегинав. Але точно не настільки, щоб цілеспрямовано його вбивати. Тому, висновок напрошується сам по собі – такі дії важко назвати самодіяльністю силовиків, яка не була санкціонована владою.

І цілком закономірно виникає питання – чому не затримують всіх тих, хто вбивав і калічив людей на Майдані?

Зате влада робить інші речі. Організовує коаліції з сумнівними типами з Партії регіонів, хоча, справедливості заради, варто сказати, що там є і багато порядних людей, але не в більшості. Призначає по всій Україні в силовий і адміністративний блоки відморозків від минулої влади і т.д..

Думки вголос

Можна розказувати байки, що у Києві на Майдані стоїть купка терористів із західних областей. І то - якщо у неї хтось і повірить, то хіба лише аудиторія програми Дмітрія Кісєльова. 

Але, оголосити терористами усе населення України - це не те, що занадто, це уже прояв чиєїсь хворобливої уяви. 

Мені цікаво одне - Янукович бачив кадри з-під Хмельницької СБУ? Хіба жінка, яку вбив снайпер, була в поясі шахіда, чи з гранатометом в руках? 

Об'єднати вміст