Христос воскрес - воскресне Україна!

"Повстанський Великдень" від  неперевершеної у своїй справі Анни Сенік (Ładna Kobieta) хвилює і бентежить. Як проходила ця робота розповідає сама фотограф:

«Найбільшим моїм натхнення в цій роботі, був вітальний текст із Великодньої повстанської листівки від 3 травня 1948 р. - від друга Тигра другові Юрку. Чудові, піднесені, глибокі і натхненні слова! Цей тексти ми і використали під час створення відео про зйомки, за що дуже дякую Андрію Приймаченку». 

ХРИСТОС ВОСКРЕС - ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

Христос смерть побідив… Він воскрес у той час, як земля зі сну прокидалась, як надходила весна. Таємним, не обчисленим багацтвом дрожало лоно землі й синя півкуля неба. Оживала чарівна містерія нового життя на провесні. Життя вставало.

Із землі, з кущів, із дерев рвалися непогамовані рости й зеленим криком стріляли в сонячне проміння. На всьому, що тільки існувало, прорізувався малий ротик і кричав у Всесвіт: «Життя!»
У той час Христос Воскрес.

Станув на гробом, в якому його поховали, простягнув руку. На зустріч Своїм, на кару – ворогам. І з того часу, кожної весни, одного дня, що зветься Великдень, грають дзвони на дзвіницях і християнський люд мільйонами сердець, співає, кличе: Христос Воскрес!
І цього року теж: весна і зелень рветься до сонця, і Великдень прийшов. Знову Великдень…
Тільки… Тільки мою українську землю та небо, український народ застав у тяжкій під більшовицький дійсності, яка нищить його національні святещі.

Тільки… Тільки найбільш тривожить ворога наша революційно-визвольна боротьба, наша велика і нова Ідея, яку ми несемо в народ, та наближаємо другий Великий День – Воскресіння України…
Ми зрушили той камінь, що ним Москва привалила домовину України… Але: Христос Воскрес! А було це в такій час, як сьогодні, а сьогодні такий час, як був тоді, коли воскрес Христос!

Горять серця! Твердим революційним ходом пробиваємо шлях до Волі. Знаємо, що Христос побідив, бо Він безсмертний. І ми – безсмертні! Він вічний! І ми – вічні! Він побідив. І ми, з вірою в Него побідимо! Перемога Воскресіння Христового є запорукою нашої перемоги!!!

З днем Світлого Воскресіння Христа засилаю Тобі наше радісне «Христос Воскрес!» і бажаю: гарту, духа, віри й витривалости до дальших змагань за Українську Самостійну Соборну Державу!!!
Христос Воскрес - Воскресне Україна!