Українські письменники проти російських гастролерів!

ПечатьПерший віце-президент Асоціації українських письменників Сергій Борщевський звернувся до представників української влади з вимогою відмінити гастролі і оголосити персонами нон-грата артистів, що підтримали російську військову агресію.

Голові служби безпеки України
               В.Наливайченку
Міністру закордонних справ України
               А.Дещиці
Міністру культури і мистецтв України
               Є.Нищуку

 

В театральних касах міста Києва продаються квитки на виставу «Біла гвардія», з якою 28-29 квітня 2014 року на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв в столиці України збирається виступити Московський художній академічний театр ім. Чехова. Тобто театр, художній керівник якого О.Табаков та один із заявлених в афіші акторів М.Порєчєнков підтримали агресію Росії проти України та анексію Криму.

Вулиця, на якій стоїть Міжнародний центр культури і мистецтв, полита кров’ю героїв-майданівців. Невже ви, представники нової влади, допустите, щоб це святе для кожного українського патріота місце спаплюжили своєю присутністю відверті вороги нашої державності?

Публічно закликаю вас відмінити ці гастролі, доповісти громадськості, хто персонально був їхнім ініціатором в Україні, оголосити персонами нон-грата всіх громадян РФ, які підтримали агресію, і надалі контролювати ситуацію або подати у відставку.

Сергій Борщевський,
Перший віце-президент
Асоціації українських письменників

http://ualit.org