Оксана Богданівна Максимів народилася 7 лютого 1986 на Івано-Франківщині у селі Росільна Богородчанського району — красивій місцевості біля підніжжя Карпатських гір.
Навчалася у місцевій школі. З 2003 по 2008 р. — студентка художнього відділення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, де здобувала фах дизайнера одягу і викладача художніх дисциплін.
Навчаючись в університеті, Оксана отримала можливість розвинути свої творчі здібності, які були помітними для оточуючих ще з її раннього дитинства. Тепер здобутими там знаннями та вміннями вона ділиться зі своїми вихованцями — учнями шкіл, в яких працює вчителем образотворчого мистецтва та художньої культури та керівником гуртка художньої обробки шкіри.
До своєї вчительської праці Оксана теж намагається підходити творчо: розробляє авторські уроки, електронні презентації до них, якими ділиться з колегами на «Вчительському журналі» (інтернет-сайт для вчителів). Працює у Івано-Франківській обласній творчій групі вчителів образотворчого мистецтва при обласному ІППО. На заняттях гуртка користується власною авторською програмою.
Проте Оксана не обмежується тільки педагогічною діяльністю, а й надалі активно займається художньою творчістю. У її творчих роботах майстрині «червоною ниткою» проходять мотиви українського народного мистецтва, адже його неперевершені, відточені віками шедеври є для неї невичерпним, багатющим джерелом натхнення. Тому Оксана здебільшого працює у тих галузях мистецтва, які є традиційними в Україні, гармонійно поєднуючи старовинні народні мотиви з сучасними тенденціями. Це — художня обробка шкіри, вишивка, декоративний живопис.
Вона створює сучасний одяг, використовуючи мотиви традиційного українського вбрання, оригінальні вироби зі шкіри, декоративні панно та картини, в яких не обмежується лише живописними техніками, але часто використовує елементи аплікації з несподіваних матеріалів.
Віднедавна займається оформленням декоративних ляльок, наповнюючи традиційні «Барбі» українським духом. Створює для них цікаві, оригінальні костюми, в яких поєднує техніки художньої обробки шкіри, елементи українського народного одягу, мотиви природних форм.
Творчість Оксани розвивається ще в одному руслі — літературному. Свої думки, переживання, бачення світу та України виражає у віршах. Її перші поетичні спроби здійснювалися ще у шкільні роки. З періоду студентства основна частина її творчості перебувала у вимірі образотворчого, декоративного мистецтва, дизайну. Проте зараз, прошита революційно-військовими українськими подіями, творча свідомість Оксани почала знову приносити плоди і у вимірі літературному.
Ще зі студентських років Оксана — активний учасник багатьох конкурсів, фестивалів, виставок:
2007 — призер VІІ Міжнародного конкурсу модельєрів-дизайнерів костюму (м. Київ).
2008 — фіналістка VІІІ Всеукраїнського конкурсу моделей одягу «Феєрія краси» (м. Тернопіль).
2008, 2010, 2013, 2014 — призерка та фіналістка конкурсу дизайнерських ескізів, організованих ПЦ «Український подіум» (м. Київ).
2009 — учасниця І Міжнародного конкурсу молодих модельєрів «Водограй» (м. Косів); учасниця обласного відкритого фестивалю «Писанка» (м. Коломия).
2012 — учасниця ХХ Міжнародного Гуцульського фестивалю (м. Верховина).
2013 — учасниця виставки творчих робіт майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Богородчанського району на творчому звіті районів області (м. Івано-Франківськ).