У Росії заборонили виконувати оперну арію через слова "Київ" та "Дніпро"

Фото - У Росії заборонили виконувати оперну арію через слова "Київ" та "Дніпро"Каватину Людмили з опери Михайла Глінки "Руслан і Людмила" виключили з концертної програми Днів історичної та культурної спадщини Москви.

Каватину Людмили заборонили виконувати через слова "Київ" та "Дніпро", повідомляє на своїй сторінці у Facebook президент Благодійного фонду Мікаела Таривердієва Віра Таривердієва. За словами Таривердієвої, їх фонду було запропоновано представити кілька музичних номерів для концертної програми під час "Днів історичної та культурної спадщини Москви".

"Ми запропонували виступ чудової молодої співачки Термін Зарян з романсом Чайковського "Забути так скоро" і Каватиною Людмили Глінки з "Руслана". Програма була затверджена два тижні тому. Сьогодні представник Департаменту з культури м. Москви виключила з програми Каватину Людмили з причини присутності в тексті слів "Київ" і "Дніпро", - повідомила Таривердієва.

У каватині Людмили є слова: "В терему моем высоком, Как и здесь порой, Запою, запою, родитель дорогой, Запою:ой, Ладо! Про любовь мою, О Днепре родном, широком, Нашем Киеве далеком!" 

http://fakty.ictv.ua